Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek baba? Vagy csak...

Szerintetek baba? Vagy csak beképzelem?

Figyelt kérdés
Július 21-én menstruáltam. 5-6 napig tartott, aztán elmúlt, ahogy szokott. Viszont azóta émelygek, és fel vagyok puffadva, fáradékony vagyok, és szinte állandóan éhes, viszonylag sokat járok pisilni. Mennyi az esély arra, hogy terhes vagyok? Ebben a hónapban nem jöhetett össze, mert ahhoz még koraiak lennének a tünetek. De akkor előző hónapban már az voltam, és mégis rendesen mentstuáltam? Egyébént nem tervezünk babát, óvszerrel védekezünk, persze azért nagy szeretettel várnánk, ha jönne.
2010. aug. 3. 16:06
 1/7 anonim ***** válasza:

elég kicsi rá az esély, ilyen körülmények között.

a babára kisebb az esély, mint arra, hogy beképzeled. úgyhogy valószínűleg, igen, csak beképzeled.

2010. aug. 3. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

ha védekeztetek...?!

csinálj tesztet esetleg!

2010. aug. 3. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Egyik módszer sem nyújt 100%os védelmet... És furák ezek a tünetek.
2010. aug. 3. 16:16
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem az a lényeg, hogy szerintünk mi van. Ha arra gyanakszol, hogy múltkor a terhesség ellenére menstruáltál, akkor már egy tesz kimutatja. Tessék tesztelni, és annak az eredményére adjál, ne arra, hogy szerintünk lehetséges-e.
2010. aug. 3. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
74%

Szerintem csak képzelt tünetek :


1. védekeztetek, így kb 1% -a az esélye a terhességnek

2. menstruáltál tehát az az 1 százalék a felére csökken..

3.ebben a hónapban még tényleg nem lehetsz terhes...max ovulációd lehetett...de inkább még csak most lesz.


Csinálj tesztet ha mégis úgy gondolod ..annak egyértelműen + -nak kell már lennie, de kicsi az esély.

2010. aug. 3. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Tényleg nem 100%-os az óvszer,de azért nem annyi,mert kiszakadhat,lecsúszhat,spermás-előváladékos kézzel nem szabad hozzáérni,nem szabad kifordítva felhúzni,nem szabad egynél többet felhúzni egyszerre vagy a nem megfelelő sikosító kárt tehet benne.

Ha nálatok egyik sem volt,akkor fizikai képtelenség,hogy sperma jutott beléd.

A menstruációd színe,állaga normális volt? Vérezhetsz terhesség alatt is,de az a vérzés különbözik a normálistól.

Csinálj tesztet és minden kiderül.

2010. aug. 3. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
50%
MIÉRT NEM TESZTELSZ?MI NEM LÁTUNK BELÉD....
2010. aug. 3. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!