Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lefeküdtem a barátnőmmel, nem...

Lefeküdtem a barátnőmmel, nem védekeztünk, de amikor elmentem elötte kivettem, de aztán ismét beraktam, mennyi az esély, hogy teherbe esik?

Figyelt kérdés
Hallotam hogy van erre valami tabletta hogy ha beveszi nem lesz terhes ezt mennyi időn bell kell bevenni? és mennyi ennek az ára?
2008. nov. 25. 19:10
 1/3 anonim ***** válasza:
Van esélye, hogy mennyi hát 50-50. Igen, van 72 órás tabletta ami majd alaposan felborítja a hormonháztartását és kb. 5000 ft.-ba kerül. Minél később veszi be annál inkább múlik a hatékonysága. Máskor ne csináljatok ilyet, mert könnyen teherbe eshet így, spontán peteérés és előváladék következményeként.
2008. nov. 25. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Jaj azt elfelejtettem, hogy csak orvos írhatja fel és magától értetődő, hogy 72 órán belül kell bevenni.
2008. nov. 25. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Gratulálok a felelőtlenséghez!

Elég nagy az esélye,hogy a barátnőd terhes lehet.

Igen, van ilyen tabletta, 2 féle is.

Csak orvos írhatja fel receptre, anélkül nem adják ki.

Az aktus után 72 órával lehet bevenni, de akkor ér igazán , ha 24-36 órán belül beveszi, de ez a tabi nem 100%, csak kb 85%.

Kb.5500-6800 ft-ig terjedhet az ára, ezt patikája válogatja, mert nincs ajánlott fogy.ára.

Szóval irány a sürgősségi ambulancia vagy a nőgyógyász, vagy az ügyelet.(ha jobb nincs)

Egyébként durva mellékhatásai lehetnek, mert nagyon magas a hormontartalma, akár hónapokra összezavarhatja a ciklusát, sőt az egész hormonháztartását.Fontos, hogy 3hét múlva menjen el a barátnőd nőgyógyászhoz, mert így kiderül hamar, ha nem "hatott" a gyógyszer.

2008. nov. 25. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!