Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogy lehet az, hogy 10 napja...

Hogy lehet az, hogy 10 napja késik és amit ma csináltam 3 tesztet (2 negatív, egyiken meg jól lehetett látni a második csíkot és 2 perc múlva eltűnt? Akkor nem vagyok terhes?

Figyelt kérdés
2008. nov. 25. 17:08
 1/5 A kérdező kommentje:
Vannak terhességre utaló jelek!37,2 a hőm, testápoló szerű folyás,fáradtság,a mellem eres és nagyobb!
2008. nov. 25. 17:12
 2/5 anonim ***** válasza:
A tesztekre rá van írva, hogy x idő után már ne olvasd le, mert nem ad megbízható eredményt. Azt mondják, hogy a pozitív teszt nem szokott tévedni! Szerintem tesztelj holnap újra egyet, és menj el orvoshoz is! Sok sikert!!!
2008. nov. 25. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ja, és szerintem terhes vagy!!! :) Az előző voltam!
2008. nov. 25. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
De ha nem baba van a dologban akkor mi?
2008. nov. 25. 18:50
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem biztos, hogy baba van a dologban. A pozitív teszt nem szokott tévedni. Lehet, hogy nem középidőben, hanem kicsit később volt peteérésed, és ezért nem mutatta ki egyértelműen mindhárom teszt. Tesztelj holnap is, aztán irány a doki! :) Szorítok neked! Aztán majd írj hogy mi újság! :) (jah az első és második válaszoló voltam)
2008. nov. 25. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!