Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha leesett a hőm, mégis késik...

Ha leesett a hőm, mégis késik érdemes tesztelni?

Figyelt kérdés
Napok óta lent van 36.3. Már 3 napja késik. (mindig pontos volt) pé után többször görcsölt a hasam alja.
2020. júl. 6. 21:14
 1/8 A kérdező kommentje:
Tejszerű nyákom van 2 hete.
2020. júl. 6. 21:16
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem is volt így. Pár nap és meg is jött.
2020. júl. 6. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Egy próbát mindenképp megér, 3 napos késésnél már mutatni fogja a teszt ha van baba. Ha a hőből akarsz levonni következtetéseket akkor ennyi info kevés, az egész ciklus hőgörbéjét kellene látni. Mennyi az alaphőd, mennyiről esett le 36,3-ra?
2020. júl. 6. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
51%
Na igen, nem mindegy mennyi az alaphőd és mennyiről esett le, ha pl 36,8ról, akkor tuti nincs baba. Meg egy egy leesés nem számít, ha másnap visszamegy. De ha több napja ilyen alacsony, akkor nincs baba és a mensit várd, valószínűleg később volt ovud.
2020. júl. 6. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Aznap mikor meg kellett volna jöjjön, görcsölés, hőleesés minden volt, pontosan úgy mint amikor megjön, csak épp vér nem volt és azóta sincs!


10hkm

2020. júl. 7. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem a leesés a gond, hanem, ha nem megy vissza. Egy egy nap leesik az normális. A görcsölés is normális dolog terhesség elején és mensi előtt/alatt. Én pl 9. hétig mindig rohangáltam a wc-re, hogy na most jött meg... totál olyan mint mikor megjön a mensi. Aztán fokozatosan kezdett ritkulni és jöttek az egyéb finomságok :D Tehát ez sem mérvadó.
2020. júl. 7. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem 36.8 volt a kimaradt menzesz utan 3 napig aztan 4 dik nap leeset 36.7. re. Masnap pedig 37. Volt . Ez ma reggel volt . Ot nap keses utan ès ma teszteltem eloszor halvany pozitivat. A keses masodik napjan teszteltem azelott, akkor nap viszont volt egy kis ver a wc papiron mikor megtoroltem magam . Azt hittem megjott de nem . 😊 Mig nem jon meg van remeny
2020. júl. 11. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
7 vagyok megint. Nekem is suru tejfeher szinu folyasom van mar egy hete.
2020. júl. 11. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!