Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Én is PCOS vagyok. De nekem a...

Én is PCOS vagyok. De nekem a dokim csak Norcolutot írt fel. Clostit nem (mert sokat olvasom h sokaknak ezt írják fel). Én miért nem azt kaphatom?

Figyelt kérdés
2008. nov. 25. 12:16
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

A norclut vérzésed hozza meg peteérést nem segíti elő csak rendszerezi amíg szeded addig nem jön meg ha nem szeded megjön.

Mikortól kell szedned és mennyi ideig?

Mikorra hívott vissza az orvos?

2008. nov. 25. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Na de ez az hogy nekem sincs peteérésem. Akkor én miért ezt kapom? Még mindig nem világos :(

Már hónapok óta szedem,csak így jön meg...

2008. nov. 25. 13:01
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Én ma megyek vissza a dokimhoz, lapar után vagyok, és már nagyon szeretnénk a babát. Kiváncsi vagyok nekem mit fog adni!
2008. nov. 25. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

én duphastont szedtem a 11 naptól napi 1 a 11. napig ezt 2x lezajlott és ebben a hónapban kaptam clostilt.A PCOS-ra kapsz met-et?

Szerintem ha legközelebb mész(vérzés elött) kérdezz rá hogy te mért nem kapsz?

2008. nov. 25. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!