Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tapasztalatokat Szeretnék!!...

Tapasztalatokat Szeretnék!! 32 naposak a ciklusaim tegnap délután bal petefészek ben 3 nyomást ami fájdalomal nem járt de nagyon érezhetö volt! Szerintetek??

Figyelt kérdés
Talán a pete kilökődése érezhettem?
2020. jún. 28. 06:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Fontos lenne tudni hanyadik napon vagy.
2020. jún. 28. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
17.
2020. jún. 28. 08:24
 3/11 anonim ***** válasza:
Szerintem lehetett peteeres. Más tüneted nincs?
2020. jún. 28. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Volt kicsi tojásfehérje nyák Om. Szurkált a hasam a derekam is fájt és utána jött másnap hirtelen tünetmentes voltam a három nyomás a bal petefészkem de furcsa volt!!De mai nap testápoló szerű váladék ra lettem figyelmes csináltam önvizsgálatot és el sem érem.
2020. jún. 28. 09:18
 5/11 anonim ***** válasza:

Minden bizonnyal peteérés. Pont azon a napon vagy. Mi másra gondoltál? :D

Alapvetően a tünetekből nem lehet biztosat mondani soha. Peteérés előtt egy héttel már lehetnek ovus tünetek. Van mikor megérzi az ember kb mikor reped, de általában nem, utána azért érzünk petefészek szúrkát, mert a megrepedt tüsző után ottmarad a folyadék, ami ugye terhesség esetén megmarad a méhlepény kifejlődéséig, ha meg nem lesz terhesség, akkor mensivel távozik. Ezt lehet érezni mensiig, főleg, ha kicsit nagyobb tüszőcske volt. Az a folyadék feszít.

Ma még legyetek együtt este, akkor megtettetek mindent azért, hogy baba lehessen, de mint tudjuk, így is kicsi az esély, sajnos nem olyan egyszerű teherbe esni :D


Sok sikert nektek!

2020. jún. 28. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszodat! 😊☺ Szerinted még az mit határol be? hogy tegnap történt ez és pont tegnap nem voltunk együtt de azelőtt egy napos végig
2020. jún. 28. 09:29
 7/11 A kérdező kommentje:
Bocsi Azt akartam írni hogy egy napos kihagyása végig együtt voltunk mensi után első naptól kezdve
2020. jún. 28. 09:31
 8/11 anonim ***** válasza:
A sperma 3-5 napig életképes, ezért a korábbi aktusokból lehet, hogy célba ért.
2020. jún. 28. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a megnyugtató válaszodat! ☺☺
2020. jún. 28. 10:11
 10/11 anonim ***** válasza:
Szia teherbe estel?? :)
2020. júl. 18. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!