Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » PCOS mellett mekkora az...

PCOS mellett mekkora az esélye a spontán teherbeesésnek?

Figyelt kérdés
Csak azért kérdezem, mert én így estem teherbe és már 36 hetes vagyok :) Csak kíváncsi lennék, hogy volt-e rá reális esély vagy "csak" csoda történt?
2008. nov. 24. 22:47
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia! Először is gratulálok!!!!


Én is pcos vagyok! Most úgy néz ki hogy talán sikerült a baba a tünetek és a késés alapján, bár a teszt még nega volt. Én még nem szedtem semmit, most akartam a clostit elkezdeni ha megjön, de nem jött. Remélem hogy baba lesz, hisz ez tényleg csoda lenne! :):)

Sok boldogságot kívánok!

2008. nov. 25. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Gratulálok!

Ez szerintem csodának számít...legalább is ahogy az orvosok képet adnak erről a betegségről....az ő szavukkal élve szinte lehetetlen teherbeesni kezelés nélkül. Én április óta kezelést kapok, de még semmi..


Sok boldogságot!

2008. nov. 25. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
én is pco-s vagyok, de nekem a fogamzásgátló abbahagyása után szinte rögtön sikerült spontán teherbe esni, magam is meglepődtem, mert fel voltam készülve, hogy mindenféle kezelésnek kell majd alávetnem magam. már 3 hónapos a babám.
2008. nov. 25. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!