Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Milyen jelei vannak a terhessé...

Milyen jelei vannak a terhességnek? És mikor és hányszor jelentkeznek?

Figyelt kérdés
2008. nov. 24. 21:35
 1/1 anonim ***** válasza:

Én az első hónapban semmit sem éreztem. Az volt gyanús, hogy nem jött meg. Aztán fájt a hasam, nem nagyon, csak lehetett érezni, hogy valami készül, feszültek a melleim. Majd a 2. hónapban iszonyúan fájt a derekam, mint a menstruációs görcsnél, állítólag már ilyenkor igazodnak a csípőcsontok, hogy a baba jobban elférjen. A hányinger nálam a 10. héten jelentkezett, már örültem, hogy megúsztam. Viszont nem csak reggel, de egész nap. Szinte minden kajától undorodtam, alig tudtam valamit megenni. Kb. 1 hónapig tartott, aztán a 6. hónapig viszonylag nyugi volt. A gyomrom égett néha, meg reggelenként vérzett az orrom.

Az utolsó trimeszterben esténként szinte elviselhetetlenül égett a gyomrom. Állítólag nagy hajú gyerekeknél van ez így. Hát, most fél éves, de már kétszer voltunk fodrásznál...

Az alvás is elég nehéz volt már az utolsó időben, mindenhogyan nagyon kényelmetlen volt.

2008. nov. 24. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!