Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Aki PCO-s annak rendszeres a...

Aki PCO-s annak rendszeres a ciklusa?

Figyelt kérdés
2008. nov. 23. 19:05
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia. Én pcos vagyok, a hormonjaim rendben vannak, de nem rendszeres a ciklusom. Most is késik, bár nagyon fájnak a mellbimbóim, égnek, ami eddig soha nem volt és a hőm is 37.2 így most nem tudom miért késik, remélem baba miatt...

Neked rendszeres?

2008. nov. 23. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Nekem 28 napos, most mndta a doki a meddőségiben az assziszensének, hogy írja: policisztás petefészek

Igazából nemtudom ez PCO-e, de azt tudom, hogy eddig nem volt semmi bajom, és félek, nehogy most boruljon fel a ciklusom. Eddig lehet hogy volt peteérés csak most nem, mert most nem látta a kilökődés helyét a doki. De ha nincs peteérés hogy lehet hogy 28 napra jön meg? Na mindegy, nekem ez új most.

Te szedsz valamit a PCO-ra? Remélem a baba miatt fájsz. :)

2008. nov. 23. 19:34
 3/7 anonim ***** válasza:
Szia! Igaz már pár jó pár éve de nekem sok cisztám volt! És attól mindig megjött 28-29 napra! Bő egy éve nincs cisztám! Énis babát szeretnék de sajnos még semmi:(!
2008. nov. 23. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Még nem szedek semmi gyógyszert (csak a forever living termékeit szedem/iszom), úgy volt hogy ha megjön akkor kezdem el szedni a clostylt, de nem jött meg. :) Reggel tesztelek és kiderül...

Hát sajna nem tudom hogy miért jön meg mindíg 28 napra, de akkor biztos van pé! Legalábbis szerintem. Mert ha nem lenne, nem lenne menzi sem.

2008. nov. 23. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ja! első válaszoló voltam! :)
2008. nov. 23. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

nekem az volt, orat lehetett hozza igazitani.

de vigyazz, becsapos, mert sokaknak diane 35íel hozzak meg a menzit, ami ugye nem ugyanaz, mintha magatol jonne

2008. nov. 23. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Ezért gondolom, hogy eddig volt peteérés, mert 28 napra megjött. A gyógyszer félévig szedtem, Femodent és februárban hagytam abba. Nem hiszem, hogy annak a befolyása lenne még mindig a 28 napos ciklus. De most tuti nem volt peteérés, vagyis 20mm-es tüszőm volt a 23. napon, de ovuláció nem.
2008. nov. 23. 21:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!