Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Az ovulációs fájdalom, a...

Az ovulációs fájdalom, a tüszőrepedés előtt, közben vagy utána van?

Figyelt kérdés
2020. máj. 8. 13:07
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Kinek mikor :D


Ezt még a jóisten se tudja neked megmondani.

Tüszőrepedés előtt a nagy méretű tüsző okozhatja, tüszőrepedés is okozhat fájdalmat, tüszőrepedés után pedig a hátramaradt folyadék okozza.


Na ez minden ciklusban más. Nekem hol fáj hol nem fáj, hol egy héttel hamarabb, hol egyáltalán semmi.


Felesleges keresni a választ, mert nincs :D

2020. máj. 8. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ma vagyok a 16.ciklusnapon. 1 hete van nyúlós nyákom, és azóta mindjárt megjön érzésem, de a mai nap nagyon fáj a hasam alja,petefészkem szúrkál és a derekam is majd le akar szakadni. A mellem feszül. Csak hetfőn hajnalban tudtunk együtt lenni.
2020. máj. 8. 13:14
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
És akkor mi van ha csak akkor tudtatok együtt lenni? :) Nem volt értelme szexelni? Vagy mi a baj?
2020. máj. 8. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
50%
Ha hétfőn hajnalban voltatok együtt, akkor nem leszel terhes, a mai-holnapi ovuból. Ha most van ovud, akkor kb 30-31 napos ciklusod lesz. Babára így ne számíts, hacsak ma még nem lesztek együtt. A kérdésed fájdalomra vonatkozott, ami előtte utána közbe is van, de ha nagy fájdalom ami jobban mint máskor és tényleg minden fáj, akkor kb most lehet ovud. Legkésőbb holnap. De inkább ma. Ha ma nem lesztek együtt, akkor ezt a ciklust el is felejtheted.
2020. máj. 8. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Nekem mindig több napig tart a fájdalom, de más intenzitással, kb a közepe a legerősebb, akkor reped meg valószínű.. Szóval szerintem előtte, közben és utána is érezhető attól függően mennyire erős éppen. Nekem 1x extrém esetben következő mensiig érezhető volt.
2020. máj. 20. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ovulációs vérzésetek is volt a fájdalom utáni nap?
2023. szept. 10. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!