Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek lehetséges?

Szerintetek lehetséges?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Lassan 10 éve szedek fogamzásgátlot de ilyen még nem fordult elő velem... A szünet mentes héten konkrétan nincs verzesem.. A 4. Nap éjjel vagy az 5. Nap reggel szokott meg jönni, hát az 5. Nap reggelén semmi, majd pár órával később felnyultam és láttam hogy piros a WC papír, megnyugodtam a hasam is fajt, biztos be fog indulni ez volt tegnap(kedd) aztán az egész tegnapi napon egy csepp sem folyt , max akkor láttam valamicske vérzést ha fel nyúltam. Mára (szerda) konkrétan semmi nincs már akkor sem ha felnyulok, hasam sem faj semmi. Szexuális kapcsolatom volt Védekeztunk, egyszer rakta be az illető gumi nélkül,de akkor nem ment el... Nem értem mi lehet a baj. Gondoltam arra is hogy elég drasztikus diétába kezdtem pont egy hónapja, talán ez kavart be? Velem a 10 év alatt ilyen meg nem volt pedig már nagyon sokszor dietaztam is.. Vagy teherbe estem volna?

Köszönöm a válaszokat


26.


2020. ápr. 29. 12:11
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Vagy a diéta vagy hormonális gond


Nekem így kezdődött, gyógyszert kellett volna váltanom, de inkább letettem. Teljesen szétcseszett

2020. ápr. 29. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen én is most leteszem, nincs kapcsolatom ami miatt kéne szedjek és ez most amúgy is eléggé aggasztó hogy nincs az embernek vérzése..
2020. ápr. 29. 12:26
 3/5 anonim ***** válasza:
36%
Nem értem minek "nyulkálsz fel", fertőzést fogsz kapni. Ha megjön enélkül is észre fogod venni. Csinálj tesztet.
2020. ápr. 29. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

WC papírral nyúltál fel? Vagy mi van???

Amúgyis minek nyúlkálsz fel??

Nem, nem estél teherbe viszont az hogy 10 éve szeded azt a szart eléggé tönkrevágta a hormonrendszeredet.

2020. ápr. 29. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Persze hogy WC papírral.. Igen tényleg nagyon régóta szedem már úgyhogy kell a szünet.. Amúgy csináltam most tesztet és negatív lett
2020. ápr. 29. 16:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!