Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogy kell szedni a Hormeel S...

Hogy kell szedni a Hormeel S cseppeket?

Figyelt kérdés
Azt olvastam hogy 3x10 cseppet. A ciklus mely napjain kell szedni? Pé előtt vagy pedig az egész ciklus alatt?
2008. nov. 23. 09:40
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen naponta 3x10 cseppet kell szedni belőle. Én a ciklus első napján kezdtem éd csak a peteérésig szedtem , utána palástfüvet ittam és ma reggel teszteltem egy pozitivat .
2008. nov. 23. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Sajnos nekem most egy kicsit felborult a ciklusom egy antibiotikus kúra miatt, igy nem biztos hogy tudni fogom mikor van peteérésem. Esetleg ha peteérés után szedem az nem baj ugye? Nem szeretnék ártani....
2008. nov. 23. 13:49
 3/7 anonim ***** válasza:
Lanyok, hol tudnam online beszerezni a Hormeel S-t? Koszi elore is a valaszt.
2008. nov. 23. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Első válaszolótól kérdezem: Mennyi ideig próbálkoztatok a cseppek nélkül mire a cseppek szedése után terhes lettél?
2008. nov. 23. 17:15
 5/7 anonim ***** válasza:
Első válaszolo vagyok , négy honapig probálkoztunk , de ebbe a honapban bevetettem minden praktikát és nem tudom , hogy a Hormeel-s cseppek vagy az többivel eggyüttesen alkalmazva hatott -e . ( cickafark tea, palástfű tes, méhpempő kapszua , elevit , cink+c-vitamin tabletta )
2008. nov. 23. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Megint én : DM-ben lehet kapni , homeopátiás készitmény 1600 ft-ba kerül ,de biztosan van a gyogyszertárban is ahol lehet homeopátiás készitményeket kapni.
2008. nov. 23. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm az ötleteket, holnap be is szerzem ezeket a dolgokat. Most már kb. a ciklus közepén vagyok, most is elkezdhetem szedni a Hormeel-st?
2008. nov. 23. 20:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!