Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Sikerült -e már valakinek a...

Sikerült -e már valakinek a Hormeel S cseppekkel eredményt elérnie?

Figyelt kérdés
2008. nov. 22. 22:08
 1/7 anonim ***** válasza:
azok azok az alkoholos izü nöi cseppek?ugymond!
2008. nov. 22. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
ja mert ha az az akkor nem nem sikerült!sajnos
2008. nov. 22. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Valahol azt olvastam hogy segiti a peteérést, ezáltal a teherbeesést. Ezzel kapcsolatban érdekelnének a tapasztalatok...
2008. nov. 22. 22:13
 4/7 anonim ***** válasza:
szerintem akkor ugyan arrol beszélünk én egy üveggel be nyeltem de semmi hatása nem volt!én biotékába vettem!nem volt drága 1800,- nálunk!amit én vettem az nögyógyászati problémákon segit+peteérést+nemi vágyat meg ilyeneket de szerintem ez csak paraszt vakitás!jaj bocs nem ám magadra veszed
2008. nov. 22. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Kinek mi jön be.Ahogy nincs két egyforma ember,úgy nincs két egyforma szervezet sem.Én egy hónapig használtam,és eredményesen ;)kicsit rendszertelen volt a ciklusom,35-50 napos,így fenn állt az esély,hogy peteérésem sincs.De ma már tudom,hogy van :)))))))))

2008. nov. 23. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszolónak: 1 hónapig használtad és utána terhes lettél? Én is az miatt szeretném szedni, hogy könnyebben babám lehessen.
2008. nov. 23. 07:49
 7/7 anonim ***** válasza:
Igen,mivel előtte mint írtam,nem volt rendszeres a ciklusom.Gondoltam,ha másra nem is de legalább rendbeteszi :DD rendbe is tette,bár szerencsére pozitív tesztként :DD
2008. nov. 23. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!