Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Félidő (öszebújtunk) óta...

Félidő (öszebújtunk) óta szinte minden nap érzem, hogy enyhén görcsöl az alhasam, és mintha keményebb lenne. 4 nap múlva kellene megjönnie, de negatív lett. Terhes lehetek, vagy mi bajom?

Figyelt kérdés

csináltam egy tesztet Clearblue-val.Azt írta h 4 nappal a várt mens előtt 53% pontosságú.Megcsináltam,de negatív:(

Ha nem vagyok terhes miért fáj 13 napja az alhasam?Valami más gond lehet?Nem szoktam ilyet érezni eddig.Közönöm,ha válaszoltok.


2007. dec. 13. 11:04
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
szia. erre csak azt tudom mondani hogy bár csak az én hasam görcsölgetene mint a tied mert szerintem tuti babás vagy!!!a tesztekről meg csak annyit hogy van olyan ismerősöm akinek 7 hetesen se mutatta ki hogy babát vár!!!szerintem ha gondolod egy hét mulva ismételd meg a tesztet vagy irány a doki!szoritok neked üdv!
2007. dec. 13. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
A teszt még korai volt, és elég gyenge érzékenységű, emiatt ne keseredj el. A 13 napja tartó fájdalmat kicsit soknak találom, mert amíg a petesejt vándorol a petevezetékből a hasi űrbe, azt egyáltalán nem lehet érezni, max. utána a beágyazódást kísérheti enyhe fájdalom. Remélem nincs semmi bajod, de ha nem jön meg időre, és a teszt továbbra is negatív, plusz még a fájdalom is megvan, mindenképp orvoshoz, de gyorsan!
2007. dec. 13. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem se csüggedj, valószínű, túl korán teszteltél. Várd meg, amíg pár napot késik a menzesz és tesztelj újra. Ha negatív, akkor is menj orvoshoz, az ultrahang biztosabb! Drukkolok!
2007. dec. 13. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!