Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyi az esélye annak, hogy...

Mennyi az esélye annak, hogy a barátnőm terhes lett, ha nem élveztem el?

Figyelt kérdés
Hétfőn lefeküdtünk barátnőmmel. A behatoláskor óvszerrel védekeztünk majd miután gumiban nem volt tartós a merevedésem megpróbáltuk anélkül. Barátnőm nyállal izgatot fel. ( Ezt azért említem hogy az esetleges hímivarsejtek az előváladékban talán elpusztulhatnak. ) Ezután folytattuk az aktust. Én nem élveztem el, még az ingert sem éreztem. Mennyi az esélye annak h bnőm terhes lett?
2008. nov. 22. 10:52
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát valószínűleg nagyon kicsi az esély, de természetesen ez függ attól is, hogy a ciklusa hányadik napján csináltátok. Ha nem peteérés környékén, akkor szinte nincs is esély a terhességre. Mikorra várja a mensit?
2008. nov. 22. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Egyet értek az előttem válaszolóval! De ha akkor volt peteérése, akkor előfordulhat! Én most így várom a kisbabámat (de mi terveztük és nem védekezés miatt voltunk így együtt, hanem mert elfáradtunk!!)
2008. nov. 22. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!