Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 3 napja volt peteérésem. És...

3 napja volt peteérésem. És ma elkezdett feszülni a mellem. Lehet attol mert már megtermékenyültem és a hormonok dolgoznak?

Figyelt kérdés
nekem ilyen nemszokott lenni csak menzi napján hogy feszülnek a melleim.Most viszont igen!Még beágyazodás nemtörtént meg,és tudom hogy korai ez az érzés csak reménykedem abban hátha lehet ilyen mert azis eszembe jutott hogy dolgoznak a hormonok .
2008. nov. 22. 00:14
 1/1 anonim ***** válasza:

Ne éld bele magad szerintem, nekem is volt ilyen.

PÉ után pár nappal már majd leszakadtak a melleim, úgy megnőttek, hogy a légy elcsúszott volna rajtuk, anyira feszültek. Tisztára beleéltem magam, mondván, hogy sose szokott ilyen lenni. Aztán persze megjött.

Abban a hónapban, mikor terhes lettem, egyáltalán nem feszült a mellem, még a mensi előtt se, ahogy szokott, csak pár nappal a kimaradás után kezdte el.

Már 11 hetesek vagyunk, de még most sem feszül annyira a mellem, mint abban a becsapós hónapban...

2008. nov. 22. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!