Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetséges, hogy valaki...

Lehetséges, hogy valaki évekig próbálkozik teherbe esni, aztán új párra lel és azzal rögtön összejön a baba?

Figyelt kérdés
És a volt párjának is sikerül mással a családalapítás. Járt már valaki így?

2020. ápr. 3. 23:48
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Igen,egy barátnőmnek a férjével 10 év után sem lett gyereke, viszont amikor elvált, az új párjával az első hónapban sikerült. A volt férjének nincs gyereke azóta. Arra is van nem egy példa a környezetemben, amikor ugyanannak a párnak hosszú idő után váratlanul születik gyereke. Például apám kb.a nagyanyám 4.vagy 5.terhességéből született, előtte sajnos többször elvetélt. Második gyereket is szerettek volna, de 7 év kellett hozzá. A nagynéném, aki végül ekkor született, szintén hasonlóval szembesült. 6 évig küzdöttek eredménytelenül, semmi problémát nem találtak. Végül belenyugodtak, hogy lehet nem lesz gyerekük, a házasságukat fontosabbnak tartották, mint, hogy elváljanak azért, hogy mástól legyen esetleg gyerekük. Ezután született egy lányuk, aki már felnőtt. Később elmondták, hogy a gyerek után sosem védekeztek, míg az anya nem volt változókorú, de érdekes módon se előtte, se utána nem jött össze többször. Két másik pár is hasonló. Barátainknál mindkét félnek papírja volt róla, hogy nem lehet gyereke. Több év sikertelenség és kivizsgálás után mindkettejüket meddőnek nyilvánították. Ez okozott válságot a kapcsolatukban, de végül egymást választották. Miután lenyugodtak a kedélyek, szinte rögtön teherbeesett a nő. Nemrég született meg a harmadik, egészséges gyerekük, spontán teherbeeséssel mind. Az orvosok nem tudják megmagyarázni,papíron ez lehetetlen. Másik ismerős pár nagyon szeretett volna nagy családot, de nem született gyerekük így kb.8 év után örökbefogadtak egyet, majd hamarosan még egyet. A harmadik gyerek örökbefogadását tervezték pár évvel később, mikor teljesen váratlanul, 15 közös év után a 40 feletti nő teherbe esett. Szép, egészséges gyerekük született. Vannak még csodák.
2020. ápr. 6. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Nem semmi történetek! Tényleg csodaszámba mennek! Köszönöm, hogy megosztottad velünk :)
2020. ápr. 7. 00:04
 13/15 anonim ***** válasza:
Igen.
2020. ápr. 8. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Az első gyerek előtt azt mondta az orvosom, nem eshetek teherbe, amíg nem tartom be a speciális diétát. Nem tartottam be, inkább felmondtam a munkahelyemen, kerestem másikat. A felmondásom után 2 hétre pozi volt a,teszt. A második gyerek előtt azt mondta egy másik orvos, nem lehet baba, mert olyan szinten hátrahajló a méhem és eléggé megsínylette az előző terhességet. A vizsgálat után 2 héttel pozi lett a teszt. A harmadik gyermek előtt szintén másik orvos azt mondta, nem lesz harmadik, mert olyan sok cisztám van, előbb ki kell kezelni. Nem akartam visszamenni hozzá, kerestem egy másik dokit, aki 3 hét múlva megállapította, hogy 6 hetes terhes vagyok, ciszták nélkül. Mindegyik doki előtt fél évet próbálkoztunk. Lehet nekem csak az kell, hogy valali azt mondja, nem lehet :D
2020. ápr. 9. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Nahát! Ékes példa arra, hogy az orvosok se tudhatnak mindent 100 % =)
2020. ápr. 9. 13:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!