Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Előfordulhat, hogy HSG után...

Előfordulhat, hogy HSG után rögtön sikerül a baba? Aki már volt HSG-n, utána mikor esett teherbe?

Figyelt kérdés
2008. nov. 21. 18:13
 1/3 anonim ***** válasza:

Én itt olvastam ezen a fórumon, hogy valaki a hsg után 4 nappal (úgy emlékszem, vagy 5 nappal) esett teherbe.

Nem olyan rég írták, vagy 1 vagy 2 vagy 3 napja. Olvasd vissza!

2008. nov. 21. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem az ismerősömnek sokáig nem jött össze, elment hsg-re 2hónap múlva terhes lett! Persze csak, ha nálad is minden más rendben van ,gyorsan összejöhet!!!:) Drukkolok!
2008. nov. 22. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Szia!Nálam volt ilyen !Október 6-án csináltak HSG-t.Amire azt mondták akár terápiaként is szolgálhat.utánna már nem jött meg köv.hónapban .Most kb.5 hetes vagyok.Mindenkinek tanácsolom ne féljetek a Hsg-től nekem kettő volt és mindkét alkalommal sikerült teherbe esnem.Mindenkinek kitartás és ne feledjétek el sokminden az agyban dől el!!!!!
2008. nov. 23. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!