Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogy töltsem ki ezeket a...

Hogy töltsem ki ezeket a részeket a Ciklus.hu-n?

Figyelt kérdés

Méhnyák állapota nekem vizes volt, a felsoroltakban pedig van száraz, ragadós, krémes, tojásfehérje. Melyiket válasszam?


Ha fáj a hasam, "mindjárt megjön érzésem" van, akkor azt bepipálhatom ovulációs fájdalomnak? Azért nem tudom, hogy mensi vagy ovu, mert még nem jött meg szülés óta, szóval lehet, hogy meg fog jönni, de azt is ovufájdalomnak hívjuk?


Mikor kapom meg az átlag hőmet, ha úgy kezdtem el vezetni, hogy nem volt vérzésem, így nem tudom hol tartok a ciklusban?


Előre is köszönöm a segítséget!


2010. júl. 26. 07:48
 1/2 anonim ***** válasza:

A "vizes" nálam a "ragadós" kategória.


Én pl nem szoktam használni az ovufájdalom kategóriát, mert nekem szokott szúrni a petefészkem, és ovu alatt vagy után pedig a méhemet érzem, vagy feszül, vagy fáj....igazából jelöld ahogy érzed, mert egyrészt megváltoztathatod, másrészt pedig úgyis tudni fogod egy idő után, ahogy visszajön a ciklusod.


Legyen az a kezdőidőpont, amikor elkezdted mérni. Aztán azt is lehet módosítani, lehet, hogy hosszabbra fog nyúlni, hiszen nem tudod mikor fog megjönni. De lehet, hogy így az első görbéd még ilyen "induló"görbe lesz, aztán a második jobban sikerül majd.


Sok sikert vele:)

2010. júl. 26. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi!
2010. aug. 6. 08:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!