Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Wowozni szeretnék. Melyik...

Wowozni szeretnék. Melyik részeket töltsem le?

Figyelt kérdés

Bocs a hülye kérdésér, de az a helyzet hogy elég tájékozatlan vagyok wow téren. :D

Melyik részeket/kiegészítőket töltsem le hogy tudjak játszani normális tört szerveren ?


2010. febr. 11. 14:53
 1/4 anonim ***** válasza:

Huh, én elég rég játszottam, szóval javítsatok ki ha tévedek. De asszem úgy van, hogy először felteszed az alapjátékot, azután a Burning Crusade-et (első kiegészítő) azután a Wrath of The Lich King-et (második kiegészítő) ezután pedig felpatcheled addig, amennyin az adott szerven áll.

Ami azt illeti elég eltérő, hogy melyik szerver melyik patchet használja, szóval először szervert érdemes nézni, és csak azután patchelgetni. Amúgy úgy tudom, hogy van egy újabb kiegészítő is (Cataclysm vagy vmi ilyesmi) de tört szerón sztem sehol nincs még fent.

2010. febr. 11. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
az adott tört szerver honlapján fel szokták tüntetni, hogy melyik kell, abból hányas verzió, általában a szükséges javítások is elérhetők.
2010. febr. 11. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

ne játszál WOW-ot,mert te is így jársz!

http://www.youtube.com/watch?v=3KUUekOD-eY


Azért ne vedd sértésnek,nyugodtan játszad csak muszáj volt ezt a videót belinkelnem.

2010. febr. 12. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

első és második válaszoló : köszönöm a segítséget :D

harmadik válaszoló : ahányszor megnézem ezt a videót leesek a szék alá a röhögéstől xD

2010. márc. 23. 17:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!