Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogy vegyem rá a páromat...

Hogy vegyem rá a páromat urológiai vizsgálatra?

Figyelt kérdés
Azt mondta a nődoki, hogy először a páromat kellene kivizsgálni. Ő viszont teljesen beparázott, attól fél, hogy esetleg vmi baja van és akkor én biztosan elhagyom! Ez persze hülyeség, de nem merek erőszakoskodni. Próbáltam szép szóval, de már a gondolattól is kiveri a víz! Amúgy is eléggé szemérmes, szóval nem tudom hogy csináljam?? :-(
2008. nov. 20. 18:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
81%
Nem azért de Te hányszor voltál nőgyógyásznál??? Nekünk egy cseppet sem kellemetlenebb, mint a pasiknak... De ha biztosra akarsz menni, mond neki, hogy már nem érzed annyira keménynek és a férfiúi öntudata majd elviszi.... Ismerek ilyen példát :o)
2008. nov. 20. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 yuda ***** válasza:
100%

most mire gondolsz? hogy lehet vajon rávenni? :D


meg kell értetni vele,hogy a bizonytalanság rosszabb,mint tudni akár jó,akár rossz.ha baj van,lehet kezelni,ha nincs akkor meg happy!


másik megoldás,hogy küld fel ide hozzánk,majd legyőzzük a félelmét-vagy hazudunk neki amit akarsz..pl.hogy mi is túlestünk ilyenen évente 6x és mennyire jó volt! :D

2008. nov. 20. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Hát... Tudom, hogy így kellene működnie, de az az igazság, hogy nyáron volt egy missed ab-om, ami megviselt mindkettőnket, mert nagyon akartuk! Viszont nem találtak magzatbolyhokat és azt mondták, hogy lehet, hogy csak álterhes voltam. Tehát 100%-ra nem tudjuk, hogy mi volt, ezért azzal nem nyugtathatom, hogy 1* már majdnem sikerült, ezért kérdeztem. Meg borzasztóan félt engem egy újabb csalódástól.
2008. nov. 20. 19:17
 4/11 anonim ***** válasza:
81%

Meg kell vele értetni, hogy egy közös cél van, a baba! Ha ezt ő is szeretné, akkor más választása nem igazán van. Mi múlt héten voltunk Budapesten magánorvosnál, úgy vittük az anyagot, beadtuk a dokinak, volt manuális vizsgálat, ami kb 1 percet vett igénybe, megállapította a doki, hogy nincs visszér, vagy ilyesmi, ezután 1 órát sétáltunk, és mire visszaértünk, már közölte is a jó híreket a doki, meg lett az eredmény.

Persze mi is feszültek voltunk előtte, de hidd el, nagyon sokat segít, hogy 5 nappal előtte nem lehet szexelni, mi már úgy ki voltunk éehzve, hogy csak na, szinte vártuk a napot, pedig tudtuk, hogy nem egy beteljesedett aktus lesz. :-)

A férjem úgy fogta fel, hogy egyszerűen tudnunk KELL, hogy van-e nála valami gubanc, mert minden egyes információ közelebb visz minket a célhoz. Olyan helyet találtunk, ahol ha rossz lesz az eredmény, megkeresik a gond okát is, és azt orvosolják, nem pedig elküldenek azzal, hogy lombikprogram hajrá... Helyben tudnak vért venni a hormonvizsgálathoz, műteni, herét ultrahangozni, stb. Úgy álltunk hozzá, hogy ha gond van, akkor addig el nem megyünk onnan, míg az oka ki nem derül. Aztán ha 3 orvos azt mondja a végén, hogy ez a spermakép csak lombikra elég, akkor kezdjük elhinni!

Szóval, a lényeg a pozitív hozzáállás és a jó szakember!

Nagyon kevés urológus-andrológus van az országban, ezért is érdemes magánhoz menni, és jó szakemberhez!

www.potenciaklinika.hu

2008. nov. 20. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
74%
Szia!Az én párom is ezen parázott,h mivan ha nem jó neki és elhagyom!Amim hülyeség persze! Soha nem hagynám el!Amugy minden ok nála:)!De énis azt mondtam neki h szerinte nekem nem kellemetlen menni mindig Nődokihoz? És én rendszeresen járok!Ráadásul őt nem nézik az andrológia vizsgálaton!:)Nyugodtan menjen csak ha őis akar babát!
2008. nov. 20. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
48%
3.válaszoló!Engem érdekelne az a here ultrahang.Hol lehet olyant kérni? Köszi!
2008. nov. 20. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
48%

3. vagyok.

A címen, amit a hozzászólásom végére írtam, www.potenciaklinika.hu, na, mi ott voltunk, Fekete és Rusz doktor úrak vannak ott, mi Ruszhoz mentünk... Ott olvashatod a weboldalon is valamelyik orvos válaszol részben, asszem, és a doki is mondta, hogy ha manuálisan jó a here külleme, de a kiskatonák mégsem lesznek elegen, akkor csinál here UH-ot is, mert abból kiderül a sérv és társai!

Mindenképp javaslom őket, Fekete doki is nagyon jó, bár őt csak látásból ismertük meg, szerintem, az ország legnagyobb koponyája az andrológiában! Rusz doki a páromat műtötte lassan 2 éve (ez fitymaszűkület volt), azóta egyértelmű volt, hogy ha egyszer kiskatonavizsgálatra kerül a sor, akkor ugyanúgy hozzá megyünk...

Az árát megmondja a hölgy, akinél telefonon be kell jelentkezni. Kb 1 héten belülre adnak időpontot.

Jah, a spermavizsgálat maga 20e ft volt, de mi úgy gondoljuk, megérte.

2008. nov. 20. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Köszi:)! Nem írhatnék neked privire?
2008. nov. 20. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Szia!

Beállítottam, írj nyugodtan privit! Várom! :-)

2008. nov. 20. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat csajok! Már úgy néz ki, mégis sikerült rávennem! Megkérdeztem Tőle, hogy ha nálam van baj, ő elhagyna? Persze azt mondta nem, erre megkérdeztem, hgy akkor rólam miért feltételezi az ellenkezőjét?? Beadta a derekát, de azért még halkan örülök! :-)
2008. nov. 23. 19:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!