Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van aki ebben a hónapban...

Van aki ebben a hónapban próbálkozik?

Figyelt kérdés

nekem múlt hónapban műszeres befejezéses megszakitásom volt a 13. héten.

júli.15.-én jött meg

19.-én voltam kontrollon, meg is kaptam a clostit

el is kezdtem szedni, hőt nem mérek,mert a meleg most bekavar.

2 naponta vagyunk együtt, nagyon remélem hogy sikerülni fog.


2010. júl. 23. 12:39
1 2 3 4
 11/39 anonim ***** válasza:

mi az az icsi?

nekem első baba lenne..

2010. júl. 23. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 anonim ***** válasza:
szerintem az icsi az kicsi akart lenni!
2010. júl. 25. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 A kérdező kommentje:

ICSI lombik a "mesterséges" megtermékenyítés azon módja amikor leszívják a petesejtet, és petri csészében mikroszkóp alatt a biológus beleinjekciózza a hímivar sejtet.



Ez fog következni,ha mot spontán nem sikerül nálunk

2010. júl. 25. 15:44
 14/39 A kérdező kommentje:

Na csajok,van már valakinek peteérése?

Nekem még nincsen :-(

2010. júl. 27. 11:54
 15/39 anonim ***** válasza:
Honnan tudod, hogy nincs peteérésed?
2010. júl. 27. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 anonim ***** válasza:

Sziasztok? Csatlakozhatok? Igaz nekem 21.-en jott meg. Most van elmuloban. Nekem majus 13.-an volt missed ab-om. :-( Elotte 7 honapot probalkoztunk. A mutet utan egybol probalkoztunk, eddig sikertelenul. A ciklusom sem allt meg igazan vissza a regire, peteerest meg nem sikerult elkapni azota. Pedig a terhesseg elott volt mindig szepen altalaban, viszonylag idoben. Volt,hogy 2-szer kimaradt mondjuk. En nem homerozok, hanem ovu tesztelek.

Mi is egy helyen dolgozunk a parommal, de van 2 m.helyunk is es eleg faraszto tud lenni, ezert foleg csak hetvegen van idonk, energiank osszebujni. Ezert is nehezebb igy.

Mindenkinek sok sikert!

2010. júl. 27. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 anonim ***** válasza:

Én is csatlakoznék, ha nem gond. :)

Nekem 8-tól kezdődött a ciklusom, tehát már túl vagyok a "nehezén". 13 hónapos ikreim vannak, akik mellé 2 éves korra terveztük a következő babát (vagyis ősszel kellene ráhajtanunk), de most van egy olyan érzésem, hogy a tesó korábban bejelentkezik. Már 2-3 napja hányingerem és megjön érzésem van. Az ikerterhességem is így indult (ilyen korán), máskor pedig nem produkálok ilyen tüneteket, ezért gondolom, hogy esetleg terhesség lehet a dologban. Majd kiderül! :)

2010. júl. 27. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 anonim ***** válasza:

sziasztok!


én is csatlakoznék. első baba lenne.

Nekem is 13 jött meg szpmbaton 17 én voltunk együtt a párommal. szombat este. szerda óta lassan egy hete elég furcsán érzem magam. Vagy hamarabb jött össze a baba mert alig volt meg nem is görcsöltem vagy a mensim alatt mert ilyet hogy egyfolytaban fájjon a mellem nem szoktam érezni. a hasam is szurkált éreztem a petefészkem.

nem tudom most mi van . A párom vidéken dolgozik mi csak hétvégén tudunk rá startolni.

2010. júl. 27. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 Aisa25 ***** válasza:

Sziasztok! Én is csatlakoznék.

Ez a második hónap, hogy próbálkozunk. :) 1-től 6-ig volt meg, 15-től próbálkoztunk, mert a párom külföldön dolgozik...

Most olyan érzésem van, hogy sikerült. :) Érzem a méhem, amit sosem szoktam, nagyobbak a melleim (látványosan), időnként hányingerem van, és képtelen vagyok éjszakánként aludni... A kislányommal amikor terhes voltam, egy hét után már produkáltam a tüneteket. :)

Már vettem tesztet, de még nem merem megcsinálni. Nem akarom, hogy negatív legyen. A lányommal még a 8-ik héten sem mutatták ki a tesztek, csak a kórházi vérvételes mutatta ki, úgyhogy hétfőn megyek vérvételre.

Szurkoljatok! Én is szurkolok mindőtöknek! :)

2010. júl. 27. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 A kérdező kommentje:

Aisa, h normál hosszúságú a ciklusod,akkor már tesztelhetsz, irigyellek:-)

Nekem most van PÉ-m :-)

ovuteszt is pozi, a folyás is, minden erre utal :-)

Este már akcióztunk,szerintetek az lehetett eredményes?

2010. júl. 28. 08:33
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!