Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha van egy halvány pozitív és...

Ha van egy halvány pozitív és 2 negativ tesztem akkor biztos nincs baba?

Figyelt kérdés
2008. nov. 20. 11:57
 1/7 anonim ***** válasza:
34%
a negatív teszt nem téved sajnos:-(
2008. nov. 20. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem meg a negatív tévedhet a pozitív nem igazán. Szerintem 4 nap múlva csinálj egy újabb tesztet. Késik már? Tünet?
2008. nov. 20. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
69%
Ma már olyan teszek vannak amik nem tévednek!
2008. nov. 20. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
84%
Ha halvany pozitiv van, akkor megint csinalj tesztet, mert akkor azt irja a magyarazat, hogy ervenytelen a teszt. Csinalj meg egy tesztet, de ha teljesen megakarsz nyugodni, akkor menj el egy dokihoz!
2008. nov. 20. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
6 napja késik!Én azt olvastam a papíron, hogy a halvány is pozitívnek számít!Tünetem nincs nem fáj semmim!A hőm 37
2008. nov. 20. 12:10
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

A hőd is jó és hogy késik. Van akinek csak későn mutatja ki. Minden tesztem amiket eddig olvastam az van írva hogy a halvány csík is pozitívnak számít. Szóval csinálj pár nap újra tesztet és ha erősödik akkor tuti baba van, majd menj orvoshoz!

2.válaszoló

2008. nov. 20. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Lehet, hogy anegatív tesztek ,nem voltak annyira érzékenyek, mint amelyikkel pozitív lett. De valószanű,hogy nem termelődött elég hcg a szervezetedben még és ezért halvány. Várj mág pár napot, ha nem jön meg ,akkor reggeli első vizeletből tesztelj, ha pozitív ha negatív, akkor is menj orvoshoz. Sok sikert!

2008. nov. 20. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!