Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Fern Reiss: Egészséges táplálk...

Fern Reiss: Egészséges táplálkozással a gyermekáldásért c. könyvet hol tudom megvenni? Sehol nem találom, és netről meg nem rendelhető, mert nincs raktáron. Fontos!

Figyelt kérdés
2010. júl. 22. 20:46
 1/7 anonim ***** válasza:
Szia! Én ugyanezt a kérdést tettem fel tegnap. Az Alexandrában 2005-ben rendeltek utoljára pár darabot. Tegnap én is órákon át keresgéltem a neten, de eredménytelenül. Ahol "létezik" ez a könyv, ott mindenhol azt írja, hogy: jelenleg nincs raktáron. Tegnap 2 kiadónak is írtam kíváncsiságból, de semmi választ nem kaptam. Tök fura, hogy ennyire nem lehet kapni... Mármint úgy értem, hogy tök nagy kereslet van rá, és az egyik legnagyobb könyvesboltban is 5 éve rendeltek utoljára.
2010. júl. 23. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

nekem meg van, antikváriumból.

Jövő héten kapom vissza, ha akarjátok jövő 7en,ha vissza kapom leírom a lényeget

2010. júl. 24. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Aranyos vagy! Köszönjük! Én azóta meg tudtam szerezni, de sokaknak nem sikerült. Biztos örülnének a lányok, ha mondjuk tennél fel egy kérdést a könyv címével, és leírnád a lényeget. Mégegyszer köszi!
2010. júl. 24. 19:57
 4/7 anonim ***** válasza:
Szia! Honnan sikerült megszerezned?????? :-)
2010. júl. 24. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
bekeskonyv.hu
2010. júl. 25. 08:41
 6/7 anonim ***** válasza:
Kedves Előző! Köszi a tippet, sikerült nekem is megrendelni!!! Pár napja még itt sem volt rendelhető.
2010. júl. 26. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ez a könyv kapható a zsibvásáron!
2010. aug. 17. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!