Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Fehér kicsit nyulós (de nem...

Fehér kicsit nyulós (de nem túl hosszaan nyulik) váladékom van. Nov 12 jött meg és 16. ig tartott. Ez lehet már a peteérés egyik jele?

Figyelt kérdés
2008. nov. 19. 20:14
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia, sajna nem tudom, de azért írok, mert nekem is nov 12-én hött meg. Én hőmérőzök, és nekem is peteérésgyanús jeleim vannak, de korainak tartom. Menzes óta 36,4-36,5 ; tegnapelőtt 36,3 ; tegnap 36,2 volt ma meg 36,7...Most ez azt jelenti, hogy peteérésem volt tegnap?? a 7. napon???

Ha valakinek van ilyen tapasztalata, engem is érdekel...

Lehet mindkettőnknek a ciklusunkban ilyen korán volna a peteérése?

2008. nov. 19. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Szia nekem is nov.12-én jött meg és tegnap nálam is nyúlós váladék volt, de az ov teszt és a törpemikrószkóp szerint nincs peteérésem. Lehet, hogy neked is meg kellene nézned valamelyikkel, mert peteérés nem mindenkinek középidőben van. Ja és lehet, hogy pont ezen az oldalon olvastam, hogy valaki azt írta, hogy 14-én már volt nyúlós váladéka de az orvos szerint a peteérése (uh szerint) 18-án volt.
2008. nov. 20. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!