Gyereket szeretnénk feleségemmel. Elsősorban tapasztalatok érdekelnének, hogyan könnyebb teherbe esni?
Pl. Számít e a póz?
Ha utána elmegy fürdeni az csökkenti e az esélyeket? Vagy jobb ha úgy marad egy darabig? Esetleg ha rak a dereka alá egy kis párnát?
Illetve ha a peteérés környékén mondjuk reggel és este is csináljuk, akkor jobbak az esélyek?
Nem számít.
Nem csökkenti. Nem kell úgy maradnia, aminek be kell jutni, az már bejutott.
Nem jobbak, sőt, rosszabbak. Kell neked idő, hogy újratermeld az ivarsejteket. 2 naponta egyszer legyetek együtt a peteérés környékén.
Nekem pl kicsit hátrahajló a méhem, ezért nekünk a misszionáriust v. a kutya pózt ajánlották inkább, hogy a hímvessző minél beljebb kerüljön.
Szerintem nem lehet olyan butaság az sem, ha aktus után picit fekszik még az ágyban és nem folyik ki rögtön a sperma. De lehet csak népi bölcsesség..
A férfiaknak nem ajánlják a forró fürdőt akció előtt.
Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!