Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ma van tüszörepedésem ....

Ma van tüszörepedésem . Tegnap előtt voltunk a férjemmel eggyütt. Most akkor lemaradtunk rola vagy van esély? Ma 4 kor jön haza ma is izé-mizé lesz de nemkéstünk le?

Figyelt kérdés
2008. nov. 19. 13:07
 1/6 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem késtetek el! Máig simán elélnek a spermák tagnap előttől! Ráadásul ha még ma (minél előbb) megint együtt lesztek, az telitalálat! Hajrá!
2008. nov. 19. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szia! A hímivarsejtek a petevezetékben 48 óráig is megtermékenyítőképesek és várják a petesejtet. A tüszőrepedést követően a petesejt 12 órát megtermékenyítőképes. Tehát semmiről sem késtetek le! De miből gondolod, hogy ma van a tüszőrepedés?
2008. nov. 19. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
abbol hpgy tegnap még fájt a petefészkem mára már nem. az ovu teszt most hihetetlen pozitiv piros szinte a t csiknál,és nagyon sok fehér krémes a folyásom.
2008. nov. 19. 13:12
 4/6 A kérdező kommentje:
tegnap előtt este 7 kor voltunk eggyütt a férjemmel aqz 50 ora kb. nemtudom eddig élnek e
2008. nov. 19. 13:14
 5/6 anonim ***** válasza:
Szia! A petefészek fájadalom nagyon csalóka és hónapról hónapra változik. Nekem is van, hogy szünetel majd újra érzem, vannak olyan nők is akik meg sem érzik. Az ovu teszt úgy tudom előtte 24-36 órával jelez. Lehet hogy még holnap is pozitív lesz. Előfurdolhat az is hogy a pete kilökődése késik, ha méred a hődet akkor a peteérés az utolsó alacsony hőmérsékletű napon vagy a megemelkedett hőmérsékletű napon van. Egyébként szerintem a hímivarsejteknek sincs órája, úgyhogy te se azzal foglalkoz. szerintem minden esélyetek megvan csak ne görcsölj, szeresstek egymást legyen fantasztikus engedd el magad! Nagyon szorítok!!!
2008. nov. 19. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
nagyon köszike
2008. nov. 19. 13:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!