Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogyan működik a petevezeték...

Hogyan működik a petevezeték átjárhatóságának a vizsgálata?

Figyelt kérdés

1-2 hónap múlva dől el kell-e vagy sem. Mindem más rendben. Annyit mondott a dokim, hogy altatásban csinálja, de ne szaladjunk előre. Én szeteretném tudni, hogy addig eldöntsem, hogy vállalom-e. Mert mondta, ha nem akkor persze nem csináljuk. Fogom hisz a cél a lényeg, hogy 2 év után babánk legyen, de semmit nem tudok erről.


Már van egy gyermekünk ő hamar jött. Műtöttek többször is ciszta miatt, de meg az első babánk előtt jóval. Minden más vizsgálat jó csak a citológiám nem, de azt ismételjük és utána dől el, hogy kell ez a vizsgálat vagy nem.


Kétségbe vagyok esve, hogy mi vár még rám.


2020. jan. 8. 22:12
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha altatásban csinálja, akkor laparoszkópos lesz, igaz?


Az altatásban végzett laparoszkópos műtét során a hasüregbe eszközöket helyezve megállapítható, ha a meddőségnek látható szervi oka van.


A hüvelyen és a méhszájon át a méh üregébe kis csövet vezetnek és kék színű festékanyagot fecskendeznek a petevezetékeken át a hasba, melynek útja a has felől laparoszkópos kamerával láthatóvá.


Ha szabadon átfolyik a festékanyag a hasüregbe, akkor nincs elzáródás, ha megakad, akkor van.


A kisműtét alatt egyidejűleg az elzáródást is meg tudják szüntetni.

2020. jan. 9. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget! :)
2020. jan. 9. 09:04
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem robtgenes atjarhatosagim volt, azt nem altatasban végzik, úgyhogy gondolom nem ilyen lesz. Ha ennek is erdekel a menete, szívesen leírom
2020. jan. 9. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem is röntgenes volt, hát nem volt valami kellemes... Mikor befecskendezték a folyadékot, nagyon feszített, de végülis kibírtam. Utána még 1-2 napig éreztem egy kis fájdalmat mikor tüsszentettem vagy köhögtem.
2020. jan. 9. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!