Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Próbálkozzunk a hagyományos...

Próbálkozzunk a hagyományos úttal vagy egyből keressük fel az orvost?

Figyelt kérdés
Végtelenül rendszertelen a menstruációm, kb. 2-3 alkalommal egy évben, néha kiegészítve pár napos barnázással. 6 éve voltam hormonvizsgálaton, akkor mindent rendben találtak, de a problémámat nem oldották meg. Mit tegyek?
2008. nov. 19. 11:41
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
semiképp ne keseredj el. nekem magas volt a prolaktin szintem,nemvolt peteérésem és vékony volt myéhnylka. szoval sok bajom volt . azthittem nemjövök rendbe 8 honap kellet orvosi segitséggel és rendbejöttem
2008. nov. 19. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:

Igyekszem. Mindeközben úgy érzem, mintha minden rendben lenne, csak éppen nem jön meg. De ugyanúgy érzem a mindjárt-megjön fájdalmat, a petefészek-szurkákat, stb....

Régebben még örültem is neki, de most már kifejezetten elkeserít. :-(

2008. nov. 19. 13:03
 13/18 anonim ***** válasza:

4. vagyok

A szurkák azért vannak, mert a szervezeted próbálkozik, - tapasztalat! A megjönérzésről nem is beszélve... én 1 éve folyamatosan érzem, mnár azt sem tudom, milyen nélküle... :(

Lépj akcióba, és ha kiderül, máris nyugodtabb leszel! Várom a fejleményeket!

2008. nov. 19. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
evvel énis igyvoltam volt hogy 50 napra sem jött meg és norcolutot szedtem hogy megjöjjön. a hormonszintel volt a gon. utánna bekellet álitani a peteérést mert leállt,de tüszök azok voltak.szoval ne keseredj el . keress fel dokit besten nagyon jo orvosok vannak
2008. nov. 19. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Végül rászántam magam, és elmentem orvoshoz a múlt héten. Még nincs meg a laborom, de kaptam Norcolutot és Clostit. Ultrahang nem volt, szerintem a laboreredmény után lesz. 4. napja szedem a Norcolutot és nagyon rosszul vagyok tőle. :-((( Nem gondoltam volna, hogy ez ilyen lórúgás. A 2. naptól kell majd szednem a Clostit, napi egyet. Bár nem élem bele magam, de hátha. Másnak is sikerült már rögtön az elsőnél! :-))))
2009. márc. 16. 16:00
 16/18 anonim ***** válasza:

Szuper!

A clostiban jó eséllyel bízhatsz! :)

Azért a 13. nap környékén kérd be magad a dokihoz UH-os tüszőkíséretre!

2009. márc. 17. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Nekem is clostit irt a dokim!igy viszatekintve először is nem értem miért irnak fel ugy gyogyszert hogy megsem nézték a hormont!!!deha ez a bajod akkor sikerülni fog!ne add fel!!!!igy vagy ugy de leszel terhes te is!!!!!bárcsak énis azlennék már!!!!!!!tudod nekem sem könnyü!tudom milyen nehéz ez az ügy!én 1.5 évet reménykedéssel töltöttem hogy magátol összefog jönni!
2009. márc. 19. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó! Köszönöm a bíztatást! Most én is nagyon lelkes vagyok, bízom a gyógyszerben! Várom már nagyon, hogy elkezdhessem szedni, aztán pedig akciózzunk "apával". :-D

Sok sikert mindkettőnknek, és remélem, a 1,5 éves várakozásodnak nagyon hamar vége szakad!!!

2009. márc. 20. 11:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!