Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nekem egy hónapja tüneteim...

Nekem egy hónapja tüneteim vannak, első két hétben szurkált a hasam fájdogált. Hányingerem van sokat járok pisilni a cicim megnőtt, feszesebb. De a teszt negatív, lett terhes vagyok?

Figyelt kérdés
2008. nov. 19. 09:19
 1/8 anonim ***** válasza:
Mikorra várható a menstruációd?
2008. nov. 19. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha 1 hónapja vannak tüneteid, akkor azt a tesztnek már ki kellett volna mutatnia. De az is lehet lassan termelődik a hcg a szervezetedben, viszont nem írtad mióta késik.
2008. nov. 19. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
2hete késik és ez miatt picit aggodom mert ha az vagyok nem tudom hogy mondjam meg a szüleimnek.
2008. nov. 19. 10:07
 4/8 anonim ***** válasza:

Egy szimpla mensikimaradás vmilyen hormongaliba miatt, szintén ilyeneket okoz! Nem biztos, hogy terhes vagy!

tapasztalat, csak én épp babát szeretnék...

tesztelj, ha 3-4 napnál több idő telt el az utolsó teszt óta!

2008. nov. 19. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Két hét késés után már legalább egy halvány tesztnek lennie kellene. Szerintem nem vagy terhes, de ha bizonytalan vagy pár nap múlva tesztelj újra!
2008. nov. 19. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
ok köszi igaz már rég teszteltem...na mindegy...
2008. nov. 19. 10:32
 7/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Mindenképp csinálj akkor holnap reggel egy tesztet, ha terhes vagy akkor az a teszt tuti pozitív lesz, ha nem pizitív, akkor menj el orvoshoz, mert valóban valami hormonális oka lehet, hogy nem jött meg , vagy túl sokat idegeskedtél amiatt, hogy terhes vagy, vagy sem. Volt nekem is, hogy nem jött meg kaptam rá gyógyszert és minden rendbe volt.

2008. nov. 19. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
köszi szépen
2008. nov. 19. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!