Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Jókor voltunk együtt? Mikor...

Jókor voltunk együtt? Mikor van ovuláció? (ovulációs kérdés)

Figyelt kérdés

Megnéznétek az ovu tesztem? Dec. 14-én volt pozitív az ovu tesztem. Az ovuláció az lh teszt első negatív napján van. A kérdésem az, hogy a 15.-i lh teszt már negatívnak számít? Vagy csak a mai negatív (amin már nem látszik a 2. csík)?

Mert ha a mai a negatív, akkor ma fogok ovulálni, viszont ma már nem tudunk együtt lenni a férjemmel. Az előző 3-4 nap mindennap viszont együtt voltunk.


Illetve még annyi, hogy a 14.-i tesztet ti is pozitívnak látjátok, ugye?


[link]


[link]



2019. dec. 16. 07:50
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szia! A 15.-i már negatívnak számít, valószínű aznap colt az ovu. Drukkolok!
2019. dec. 16. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Jajj de jó, köszönöm a választ! :)
2019. dec. 16. 08:38
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Szívesen! :)
2019. dec. 16. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen, megerősítem én is, 14-i pozitív, 15-i meg már negatív, és akkor az az ovuláció napja, és ma vagy 1. dpo-n, ha volt tüszőrepedés (de hát persze miért ne lett volna) :)
2019. dec. 16. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!