Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Milyen a hőgörbém? Az első...

Milyen a hőgörbém? Az első hőgörbés hónapom.

Figyelt kérdés

Ez alapján mikor lehetett az ovum? Sajnos két nap nem mértem a hétvégén.

[link]


2019. nov. 28. 06:18
 1/6 A kérdező kommentje:
Annyi még h vasárnap volt kellemetlen hasszurkám jobb oldalt és akk is indult meg a nyák
2019. nov. 28. 06:20
 2/6 anonim ***** válasza:
Na hát valamikor akkor, amikor nem mérted a hődet. Anélkül a 2 érték nélkül nem lehet pontosan értelmezni.
2019. nov. 28. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi! Akk jól tippeltem meg kb
2019. nov. 28. 08:22
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem 20-án volt erős hasszurka, halvány rózsaszines pecsételtelés, majd a nyák beindult. Ciklusnap 33-36 nap között szokott mozogni.

Jelenlegi görbém:


[link]


7. próbálkozós hónap

B.

2019. nov. 28. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nekem olyan 30-35 napos a ciklusom. Második próbálkozós hónap. Hat kiváncsi leszek most sikerült e
2019. nov. 28. 10:44
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Szurkolok nektek! Én már úgy vagyok, ha sikerül sikerül, ha nem nem ... sokszor csalódtam, pedig az érzés olyan volt, hogy na most sikerült. Már várjuk nagyon persze :)
2019. nov. 28. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!