Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Olyan furcsa mostanában!...

Olyan furcsa mostanában! Miért? Késik 4 napja a mensim!Mostanában nem nagyon szokott!..

Figyelt kérdés
8 hónapja próbálkozunk a babával és eddig minden hónapban minden apró kis jelet figyelgettem magamon!Ez volt az a hónap, hogy "lemondtam"róla a sorozatos csalódások miatt!Most az a furcsa, hogy nem érzek semmit!Nem fáj a hasam, sem a cicim.Semmi jele, hogy meg akarna jönni!Talán azért mert nem figyeltem magam annyira?!
2008. nov. 18. 07:37
 1/7 anonim ***** válasza:
Szia! Biztos lehetsz benne hogy azért. Van egy ismerősöm náluk sem akart összejönni a gyerek több éven keresztül. Már ők is nagyon görcsösen akarták, a vége az lett, hogy beültetéssel lett terhes a nő. Megszülte a gyereket, lecsillapodta a kedélyek és rá egy évre megint teherbe esett, pedig már nem akartak gyereket de megtartotta.. Lenyugodtak az első baba után, hogy megvan és utána csak úgy teherbe esett. Ne görcsölj annyit és ne idegeskedj. Neked is eljön majd az időd.
2008. nov. 18. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy nem stresszeltél rá, ezért most összejött. A tünetek nem feltétlenül ugyanúgy jelentkeznek minden nőnél. De már tesztelhetsz bőven!!

Sok sikert :))!!

2008. nov. 18. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat!A tesztel még várok egy hetet!
2008. nov. 18. 08:11
 4/7 anonim ***** válasza:

Szia

Én ugyanígy voltam, mint te már teljesen lemondtam róla pedig a férjemet meg is műtötték, de már abban sem bíztam. Pont abban a hónapban estem teherbe, amikor azt mondtam, hogy mindegy majd lesz valahogy, csak hőmérőzgettem, de már azt sem a ciklus első napjától, szóval olyan minden mindegy alapon. És akkor bummmmm teherbe estem, most 19 hetes babás vagyok:-)

2008. nov. 18. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
de miért vársz a tesztel ennyit még? ha pozitív, akkor lehetne örülni, ha meg negatív, akkor kellene keresni az okot, hogy akkor miért nem jött még meg.
2008. nov. 18. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Mert félek attól, hogy a teszt negatív lesz!Várok még egy hetet!Ha terhes vagyok akkor nem jön meg!Nagyon félek a csalódástól!
2008. nov. 18. 11:38
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha babás vagy, akkor már kimutatja a teszt. Ha nem, akkor egy hét múlva se fogja. Csak addig se idegeskedsz. Én reggel csinálnék egyet a helyedben. Szorítok neked!!
2008. nov. 18. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!