Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mutatnátok pozitív teszteket?...

Mutatnátok pozitív teszteket? Ha van képetek töltsétek fel légyszi. Erőt ad!

Figyelt kérdés
2010. júl. 18. 20:35
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

[link] menses hiánya utána két nappal a jobb. 4 vagy 6 nappa a bal-.:) sok sikert kívánok

[link]

2010. júl. 18. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
bocs h 2x raktam be ugyan azt soory:$ véletlen volt.
2010. júl. 18. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
De aranyos vagy:) köszönöm szépen. Sajnos mi 9 hónapja várjuk ezt de még nem sikerült. de ez erőt ad:)köszönöm !!
2010. júl. 18. 20:42
 4/15 anonim ***** válasza:

igazán örülök hogy segithettem. sajna mára a párom elhagyott mivel rájött hogy ö mégsem akarja itt állok egyedül.:s 6 hetesen.

de annyit nem vesztettem mert a manócskám a pocakomban itt van:)

2010. júl. 18. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
nagyon sajnálom:( De erős vagy ez látszik a hozzáállásodból!És sok erőt és egészséget kívánok!!!
2010. júl. 18. 21:06
 6/15 anonim ***** válasza:
nem tudom mitévő legyek fiatal vagyok. bár a családom melettem van. nagy családom is van. de e párom amit müvel.. azt sose felejtem el neki. és tudod az a gondd hogy van máér egy lánya.. ö érte apasági perre ment meg egyebek. mélgse láthatja.. hnah az én manómat se fogja., ezek után.. soha!!!! még a kapcsolat elején nyafogott hogy az anya nem iratta be a kiskönyvbe a nevét meg nem szolt mikor szülni ment. hát énse fogok. és azt se engedem meg sneki ugy ahogy az elöttme lévö hölgy vagy is lány 21 évével bár énis nagyon fiatal vagyok.. hogy a nevére vegye. ha már egyszer meg akarta ölni...
2010. júl. 18. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Utolsó! Kegyetlen vagy. Attól, hogy hozott egy rossz döntést még a gyereked apja :( Elhiszem, hogy borzalmasan érzed magad, de a gyerekednek ártasz ha eltiltod az apjától nem az apának, neki pedig biztosan nem szeretnél ártani. Gondold át még egyszer, a harag iszonyú rossz tanácsadó!
2010. júl. 18. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Mi másfél évig próbálkoztunk mire összejött. A lényeg a nyugalom és a kitartás!!! Szurkolok!

32 hetes km

2010. júl. 19. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Szia! Nem várt előtt két nappal, nem reggeli elsős pisis teszt! :) 5évet vártunk rá....

[link]

18hkm :)

2010. júl. 19. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Hála az égnek nekem nagyon jó a kapcsolatom a férjemmel. kedves válaszoló, megértem a bajodat. de kicsit igaz az, hogy nem szabad hogy a haragod így töltsd ki. Mert ha majd a pici megkérdezi, miért nem ismeri az apukáját, akkor a a szíved fog megszakadni. Hisz ők még olyan kis ártatlanok. Ez büntetés lenne neki. Pedig ő nem tehet a helyzetről. De az is igaz, hogy ez a férfi nem érdemel meg titeket.
2010. júl. 19. 07:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!