Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyi az esély a terhességre...

Mennyi az esély a terhességre az alábbi esetben?

Figyelt kérdés

Szétszakadt a gumi egy kozosulés alkalmával, viszont észrevettuk hálistennek, és nem élveztem a barátnombe.

a gumi szitne teljesen szétszakadt.

hallottam a 72 órás tabirol, viszont azt ki kell iratni és még 15 éven aluliak vagyunk. Kb. mennyi az esély a terhességre! kérlek surgosen válaszoljatok! nagyonm surgos


elore is koszonom!


2008. nov. 17. 19:27
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
okés, próbálok lehiggadni, hogy megjon a mensese ugyebar akkor nyugalom, viszon az orvosa mondata aggaszt. de áááh, hulye vagyok tuldramatizalom hisz lenyegeben volt a pniszem a amx 1 percet benen akkor sem elveztem belke, menses elott... nincs esely? remelem..
2008. nov. 17. 19:43
 12/19 A kérdező kommentje:
Szorítsatok..:) Köszönöm..:)
2008. nov. 17. 19:48
 13/19 A kérdező kommentje:
nem olyan biztos, hogy ma jott volna meg csak o monda hogy korulbelul mostanra jon meg.. az lehet hogy holnap v holnaputan is.. habr azt modnjatok 72 ora altt feszkelodik le.. de anddigra viszont menses.. jaj remelem megusszuk:)
2008. nov. 17. 19:51
 14/19 A kérdező kommentje:
a menses holanpi megjovetele nem biztos, mert nem faj a hasa, es meneses elott midnig szokott neki.. es hat az elovaladektol is lehet akarki terhes van ra sok pelda... jaj valamivel nyugodtabb lettem.. de... itt a de..:(
2008. nov. 17. 20:12
 15/19 anonim ***** válasza:
76%
Tényleg nyugi! Borzasztóan kicsi esély van így a teherbeesésre, szinte semmi. Valószínű azért nem fáj a hasa, mert késni fog a mensije, de ez ebben a korban teljesen normális. Meg fog jönni pár nap múlva, majd meglátod! :) Írj, ha igazam lett!
2008. nov. 17. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Ha mensi előtt egy nappal volt rettentő kicsi az esély...pláne ha nem benne élveztél el!velem isvolt hogy a barátom nem bennem élvezett el és elszakadt ne lett semmi.72órást meg végső esetbe mert hónapokig felbolygatja a mensiét és anyukája észre veszi netán h össze vissza jön meg v meg se jön neki!
2008. nov. 17. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
47%

Szia! Igazad van, átmehet simán a következő mensibe, mert aki azt írta, hogy nem tud hova beágyazódni... Ha van egy peteérés mondjuk az nap vagy 2re rá, hogy együtt voltatok, akkor az onnan, 8-10 nap míg a beágyazódásig eljut, addigra meg már vége a mensinek és simán lesz hol megtapadjon a sejtecske halmaz. De az is igaz, hogy mensi előtt kevés az esély a teherbe esésre. S hogy végképp megnyugtassalak.

A gumikon van egy úgynevezett SPERMICID anyag, ami megöli, avagy lelassítja a kis spermiumokat, úgyhogy sztem ez esetben nem kell aggódnod.(azt a mennyiséget, ami az előváladékodban volt, talán ki is nyírta egy az egyben ;o) )

Ha engem kérdezel, sztem 5%-nál nagyobb esélyetek nincs.

Ne parázz!!!

Drukkolunk!

Ui.: azért szívesen jönnék azzal, hogy 14 évesen én még mivel foglalkoztam, ugye tudod.... Ejnye...

2008. nov. 17. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:

háát van benne valami hogy elég korai, d most már mindegy még 1 honap hogy 15 legyek..

na szóval.. étöbb mint vaslószinu hogy spermium belekerult, de ha csak egy kevés, akkor megöli a spermicid anyag? fuuh mégsem, nem tudom.. énis azt olvasom a tablettárol hogy elég sok a mellékhatása és az utóhatása, de hát ott van benne a félsz, hogy mivan ha mégis..

és akkor már csak ha bebizonyosodott hogy megtermékenyítettem akkor már csak az abortusz van, vagy a szulés.. szóval, nem tudom.. jah és azok a spermaölö krémek, most már nem segítenek, semmit, ugye?

2008. nov. 18. 14:20
 19/19 anonim ***** válasza:
100%

Na figyelj kicsi, megpróbállak megint kicsit megnyugtatni.

Sajnos a spermicid krémek már nem használnak semmit, mert ugye a spermiumok rosszabb esetben már rég nem a hüvelyben vannak, hanem a petevezetékben. DE nagyon kevés esélyt látok rá, pláne, ahogy már írtam a gumin lévő spermicid anyag miatt, ha nem élveztél el a bnődben, 100%ra nyílván nem írhatom, de elég biztos, hogy a kis spermácskáid kipurcantak. Azon túl, a spermák a hüvelyben 2 óránál tovább nem élnek, mert a savas közeg kinyírja őket. A 2-3 nap (egyes katonáknál akár 5 nap is) a petevezetékre és a méhre érvényes. De mondom sztem nyugi, mert addig nem értek el.


ui.: a korotok, meg igen...meglehetősen korai... A bnőd is élvezte vajon? Amúgy tetszik, hogy ennyire aggódsz ez nagyon édes! Tartsd meg ezt a jó szokásod, de sztem figyelj azokra a jelekre is,amit a bnőd ad! Lányoknál egyébként sem gyakori, hogy az első pár közösülést élveznék, de 14 évesen.... Nem tudom...

Valamint, ha legközelebb együtt vagytok, figyelj rendesen oda, hogy hogy húzod fel a gumit! (lehet nem a Te hibád volt, mert mostanában sok a szar gumi, de az is lehet, nem olvastad el figyelmesen, hogy hogy kell)

Ha gondolod írhatsz priviben is, ha bármilyen kérdésed van még, szívesen válaszolok!

Nyugi!

2008. nov. 19. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!