Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyi az esély a terhességre...

Mennyi az esély a terhességre az alábbi esetben?

Figyelt kérdés

Szétszakadt a gumi egy kozosulés alkalmával, viszont észrevettuk hálistennek, és nem élveztem a barátnombe.

a gumi szitne teljesen szétszakadt.

hallottam a 72 órás tabirol, viszont azt ki kell iratni és még 15 éven aluliak vagyunk. Kb. mennyi az esély a terhességre! kérlek surgosen válaszoljatok! nagyonm surgos


elore is koszonom!


2008. nov. 17. 19:27
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
86%
ha tényleg nem élveztél bele akkor kicsi az esély...pontos százalékot természetesen nem tudunk mondani.
2008. nov. 17. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
korulbelul olyan max 5 szazalek? mert irtora félek.. meg olvastam h az elovaladekban van a legtobb ondo szoval ez is aggaszt
2008. nov. 17. 19:30
 3/19 anonim válasza:
100%
Terhességre mindig van esély sajnos! Ha nem élveztél belé akkor viszont hála istennek nem sok,és persze az is számit,hogy mikorra várja a menzeszét. Mert ha napokon belül ,akkor még nagyobb az esély ,hogy ezt megusztátok!Szerintem nem lesz gond. Drukkolni fogok nektek!!
2008. nov. 17. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

hát huyg volt h a kozosules napjara jott volna ki a menzesze.. viszont ha most megjonne a menzesze monjduk a kozosules utan egy nappal... akkor kovetkezo menzeszbe már ez nem számit bele?



amugy koszonom a válaszokat, most tényleg szukség van a biztatásra..:)

2008. nov. 17. 19:35
 5/19 anonim ***** válasza:
89%

Nem az előváladékban van a legtöbb ondó, hanem abban is van valamennyi. Persze a terhességhez egy is elég...

Biztos, hogy 15 év alatt nem írnak fel tabit? Nekem ez fura lenne. Nincs egy idősebb barát, testvér, aki tudna segíteni a felíratásban? egyébként én egyszer szedtem be egy ilyen tablettát úgy, hogy odamentem a gyógyszertárba és kikönyörögtem. Reci nélkül kiadták.

2008. nov. 17. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
azt hiszem nálunk is 72 orás tabi lesz, mert nem vagyok egy nyugodt tipus. felirnak.. de kell hozzá szulo... az uygeabr egy masik tortenet..:S
2008. nov. 17. 19:37
 7/19 anonim ***** válasza:
79%

Menses előtt egy nappal? Akkor a terhességre szinte nincs is esély. A következőbe nem számít bele, mert mensi alatt leválik az egész nyálkahártya és kilökődik. tehát még ideje sincs beágyazódni.

Nyugi!

2008. nov. 17. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
és a 72 orás tabinak mik a mellékhatásai? azt hallotam, hogy a kovetkezo menzesz késhet vagy nem tudom, nem én vagyok a noi alany, de legalább annyira ideges vagyok énis...
2008. nov. 17. 19:39
 9/19 A kérdező kommentje:

háát, viszont o multkor kérdezd a nogyogyaszt es azt mondta hogy átmehet a másik mensesbe... de remélem neked lesz igazad..:)


koszonom a válaszokat, mindegyik most jol jon!

2008. nov. 17. 19:40
 10/19 anonim válasza:
87%
A 2. válaszoló vagyok. Ha a mensi előtt voltatok akkor szinte esély sincs a teherbeesésre,mint azt az előbbi válaszolóis irta. A 72 órás tabit felejtsd el,mert az egy hormonbomba lenne a barátnődnek és igy értelmét sem látom,hogy mostanra várja a vérzést. Nyugi!!
2008. nov. 17. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!