Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Barátom nem ment el bennem,...

Barátom nem ment el bennem, vagyis ő mondta, hogy nem és tényleg nem benne élvezett el, hanem zsepibe de késöbb amikor fürödni mentem, éreztem a hüvelyemnél valami "csúzsosat" és hozzám értem és ilyen fehér vmi volt sperma illatal. Lehetek terhes?

Figyelt kérdés

Lehetet ez más is és beképzeltem mert annyira nem tudom milyen illata van csak körübelülre.Lehetséges viszont h a barátom nem bennem ment el de valahogy került belém sperma?

Mennyi az esély rá h terhes legyek?Mit tegyek?


2008. nov. 17. 17:28
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Először is. Megszakításos módszerrel "védekeztetek"? Tehát, a barátod kihúzta, mielőtt elment volna? Mert van előváladék, ami szintén tartalmaz spermát. Az, hogy valamit éreztél a hüvelyednél, az a saját váladékod is lehet. Azt pedig érzed, ha a barátod elmegy benned. Így is lehet rá esély hogy terhes légy, azt nem írtad hogy mikor történt, de lehet hogy jobb lenne egy 72 órás tabit felíratni!
2008. nov. 17. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
86%

Szia Kiscsibe! Tudod, hogy ezen az oldalon, hányszor, de hányszor le lett írva, hogy IGEN simán lehetsz TERHES!!!

Merthogy az előváladék is tartalmaz spermiumokat.

Mikor volt az utolsó vérzésed?

Az a nyákos valami elsősorban Te lehettél, mert nedves voltál a szex miatt (felizgultál és a hüvelyed ezzel a nyákos anyaggal segíti elő, hogy ne fájjon, mikor belédhatol a hímvessző)

A másik, hogy lehet, hogy fogalmad sincs a szexről (bocsánat, de a kérdésed alapján ez így tűnik) és mégis űzöd... A kérdés alapján 14 és 16 éves kor közé tippellek. Ha már belevágtál, legalább OLVASS egy kicsit utána!

Fontos lenne tudnod, mikor volt utoljára menzeszed! Ezt írd meg.

2008. nov. 17. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
igen, az elovaladek is tartalmazhat spermát, és az elovaladekhoz eleg az izgalmi allapot, nem kell "elmennie"
2008. nov. 17. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
november 8 jött meg
2008. nov. 17. 20:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!