Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mikor csináljak tesztet?

Mikor csináljak tesztet?

Figyelt kérdés

5.-6.án volt peteérésem akkor együtt is voltunk mindkét napon

Mikor csináljak tesztet? Megtermékenyítés után 10-11.napon már kijelzi a terhessegi teszt? Melyik a legjobb terhességi teszt? És mik lehetnek az első jelek hogy sikerült és mikor jelentkeznek a tünetek?


2019. nov. 7. 18:18
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Amikor késik a mensid, akkor tesztelj🤔
2019. nov. 7. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Ne tesztelj az esedékes menzi előtt, önszivatás.


Tapasztalat, nekem most bő egy napja predictor időn túl pozitív lett (rózsaszín csíkkal), előtte nagyon kis halovány pozitív volt, koncentrált vizeletből. Persze bezsongtam, most két teszten vagyok túl (25-ösön és facelle-en), a facelle fényképezhetetlenül haloványka, a másik full negatív (persze egyik sem reggeli koncentrált)... Valószínű hogy kémiai vagy fals pozitív volt, de cserébe eszem az ideget rendesen.

2019. nov. 7. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Tamika1777 válasza:
44%

Tünetek azok lesznek hogy fáradékony vagy,

hányigered van akkor is ha eszel ha nem eszel, többször kell pisilned, reggel én arra keltem mindig hogy majd be pisiltem..

Eleg érzékeny voltam több szeretetre vágytam. Ételeket kivánod ... most ennyi jutott eszembe.

2019. nov. 7. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Az első tünet, hogy késik a menstruáció.

A második, hogy HCG van a vizeletedben (aka pozitív teszt).

2019. nov. 7. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

3 igen vannak ilyen tünetek kb. a 6. terhességi héttől.

Aktus után 14 nappal már kimutatja, ez egybe is esik a menzesz kimaradásával, úgyhogy mindenképp érdemes megvárni.

2019. nov. 7. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Túl korai meg
2019. nov. 7. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Amikor késik. Azért is ne tesztelje előbb, mert egy csomó kémiai terhesség van, ahol végül megjön időben, és megkíméled magad a boldog mámor utáni pafftól,hogyha ezeket nem tudod meg. Előtte nincsenek tünetek, a szervezet még nem is tudja, hogy van terhesség.
2019. nov. 8. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!