Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha fel vagyok fázva, akkor...

Ha fel vagyok fázva, akkor lehet próbálkozni a babóval?

Figyelt kérdés
2008. nov. 17. 16:19
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem előbb gyógyulj ki belőle. Ha nem olyan vészes, akkor egy 1 hetes gyógyszer kúra kihoz belőle, jobb egészségesen várni a babát, mert a terhesség közben szedett gyógyszer nem tesz jót a picinek, inkább most gyógyulj meg ,hogy később teljesen egészségesen várhasd a kicsit, valamint a felfázás, attól függ persze mennyire súlyos, vetéléshez is vezethet. HA még, most nem olyan durva a felfázás, pár nap alatt kiírtják a bacikat belőled. Mert ezek a bacik megtámadhatják a megtermékenyült petesejtet is és az pedig fejlődési rendellenességet okozhat.

GYÓGYULJ MEG!!! És mihamarabbi babázást neked!!!

2008. nov. 17. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi a választ,akkor azt hiszem ezt a hónapot kihagyjuk.
2008. nov. 17. 16:40
 3/3 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom, de nekem eleve fájt az egész belső rendszer, amikor felfáztam, nem is tudtam még, hogy fel vagyok fázva, de az együttlétkor előtte való napokon nagyon szúrt valami az alhasban.

Aztán jött a véres-gennyes pisi egy pár nap múlva,és az antibiotikum-kúra, amely előtt a doki első kérdése az volt, hogy nem terhes, ugye?? Nem érdemes kockáztatni, jól teszed, hogy halasztod a programot...:)

2008. nov. 18. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!