Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha sikerült a baba,8-9 napos...

Ha sikerült a baba,8-9 napos lehet. Az ovulációs teszt kimutatna már valamit?

Figyelt kérdés
Még egy hetem van a nem várt menstruációig. Napok óta fájdogál a hasam,nem úgy mint máskor,ma kicsit émelyegtem is. Érdemes kipróbálni már az ovutesztet?
2008. nov. 17. 15:55
 1/4 anonim ***** válasza:
76%
az ovulácios teszt nem de a terhességi igen
2008. nov. 17. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ilyenkor még a terhességi teszt nem igen tud mit kimutatni, mert kb most érhetsz a beágyazódás végére és mostantól termelődik a hcg, ami kb egy hét múlva éri el azt az értéket, amit a terhességi teszt kimutat.

Az ovuteszt néhány esetben-nálam is-pozitív maradt a teherbeesés utántól még több mint egy hónap után is, de nem mindenkinek, és ahhoz tudni kell, hogy egyébként reagálna e nálad az ovu és a mensi között.

Elvileg ha pozitívat mutat, akkor vagy baba, vagy egy újabb peteérés van.

Kipróbálhatod,ha van otthon de nincs biztosíték, hogy eredményt fog mutatni, ezért külön inkább ne vegyél, majd egy hét múlva inkább a teszt.

Addig pedig viselkedj úgy mint egy terhes és vigyázz magadra kicsit jobban mint eddig valaha.

2008. nov. 17. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi a jó tanácsokat! Az a baj,hogy olyan helyen dolgozom,ahol fertőzésveszélynek vagyok kitéve,úgyhogy minél előbb tudnom kéne,hogy itthon maradjak-e inkább...
2008. nov. 17. 16:08
 4/4 anonim ***** válasza:
Probálj 10-es érzékenységű tesztet szerezni vagy menj el dokihoz , aki ad beutalot vérvételre , mert a vérből előbb kimutathato a terhesség. Sok sikert , és kerülj minden veszélyt addig is.
2008. nov. 17. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!