Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi lehet a baj? Miért jön meg...

Mi lehet a baj? Miért jön meg mindig a nem várt, ahelyett, hogy teherbe esnék?

Figyelt kérdés

Voltam hormonvizsgálaton, uh-on, párom volt spermavizsgálaton és minden rendben van. Rendszeres a menzim, van pém, de egyszerűen nem esek teherbe. Szerdára nem várom, de már barnázgatok, uh elég valószínű, hogy megint menzi lesz és nem jött össze a bébi.

Nem görcsölök már ezen a témán állandóan és már se ovu tesztet, se hőmérőt nem használok, hogy ne állandóan ezzel foglalkozzak.


2008. nov. 17. 11:57
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Erre sajnos szerintem nem tud válaszolni senki!

Hiába mondjuk, hogy nem görcsölünk rajta, lazán fogjuk fel, vagy sikerül, vagy nem, mielőtt meg kellene jönni a mensinek, pár nappal előtte már görcsben áll a gyomrom!

Próbálkozzunk tovább! Csak sikerül!!

2008. nov. 17. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Tudom nem vigasz,de én uígy vagyok,és megértelek nagyon!!! 5 hónapja próbálkozunk,sosem szedtem fogi gátlót,voltam hormonvizsgálaton,endokrinológusnál,nem vagyok túlsúlyos ,sem PCO-s. minden rendben van,van PÉ,együtt is vagyunk,nem csak ekkor,általában 2 naponta. Ma voltunk spermavizsgálaton,ott is minden rendben. Nem tudom,te hogy vagy vele,de amikor már közeleg a mensi ideje,annyira félek,hogy megint szembesülök azzal,hogy nem sikerült,hogy szinte nem is tudok azokon a napokon másra figyelni,mint a testem jelzéseire. Kb. 1 hónap múlva kell mennem a dr.hez,ha még mindig nem jött össze,akkor lesz egy hiszteroszkópiám,majd inszemináció következik. Ezzel a válasszal csak azt akartam mondani,hogy nem vagy egyedül,aki hasonlóképp van mint Te,minden hónapban megpróbálok úgy indítani,hogy új hónap,új remények..Kitartást és fel a fejjel,én hiszem,hogy leszünk még mi is boldog babavárók!!!üdv.
2008. nov. 17. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
kérj a nődokidtól homeopatias szert. nekem a mastodynon nagyon bevalt, bár semmi bajom nem volt, de maga a tudat nagyon sokat segitett, ez ilyen egeszseges nem-csak-placebó.
2008. nov. 17. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
lehet nem fog tetszeni a válaszom,de az az igazság,hogy Én örülök annak,hogy nehezen esem teherbe.Igaz van már 2 gyerekem,és higgyétek el ugyan ilyen türelmetlen voltam mint ti!Az elsővel több mint egy évig próbálkoztunk,a másodikkal 2 évig.Most már örülök,hogy nem esem könnyen teherbe,mert nem akarunk többet,így nem is kell mindenféle romboló,egészségtelen módszerrel védekeznem.Bizony előttem áll még 20 év amíg védekezhetem,így nem mindegy ,hogy mivel.Most elég 1 kúp is.Van 1 ismerősöm aki hiába biztosítja be magát többszörösen,mégis gyakran terhes.Teljesen bele van betegedve ,4 gyereke van,és ennél jóval többet nem tartott meg.Na ha választhatok akkor inkább nem akarnám az Ő sorsát
2008. nov. 17. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm, hogy írtatok! Ugyanaz a félelem van bennem minden nem várt menzi előtt, mert tudom, hogy nem lettem terhes és tudom, hogy meg fog jönni, de nem tudom megérteni, hogy miért???

Rám is várnak még vizsgálatok, de olyan nagyon bele tudok fáradni az örökös csalódásba, hogy talán már ezeket sem akarom.

Sokszor teljesen lemondok arról, hogy valaha kisbabám legyen. Nagyon félek attól, hogy soha nem tudom meg, hogy milyen anyának lenni.

2008. nov. 17. 12:42
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

nagyon megértelek én is téged!Ez nagyon rossz érzés lehet!

Mi is 2 éve várjuk a csodát.Nálunk jobbik eset hogy kideerült miért nemjött össze

2008. nov. 17. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia! 2. válaszoló vagyok.Én is ezekkel az érzésekkel küzdök,és keresem a miérteket. Hogy miért van az,hogy van aki felelőtlenül nem védekezik,pedig nem akar babát,és rögtön terhes lesz,mindenféle ovuteszt,mikroszkóp,PÉ nézése nélkül...és itt vagyunk mi,aki annyira vágyik már a baba után!!!Tudom,türelmesnek kell lenni,de nálunk is így , hogy minden rendben,méginkább azon járnak a gondolataim,hogy miért nem???? DE még mindig reménykedem,és ne add fel Te sem. Tudom a példázatokkal is tele a padlás ilyenkor,de mégis leírom. Barátnőm két évig próbálkozott,mindkettejüknél minden rendben volt. aztán jöttek az inszemek,azok is sikertelenek lettek. Bejelentkeztek lombikra,és abban a hónapban babás lett. azóta pedig megszületett rá egy évre a kistesó is és most boldog 2 gyermekes anyuka!!! Bízz magatokban! Drukk Nektek nagyon,tiszta szívemből! szió
2008. nov. 17. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Képzeljétek, mára kicsit jobban lettem, pedig holnapra nem várom!

Köszönöm, hogy írtatok!!!!

2008. nov. 18. 06:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!