Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mikor érdemes tesztelni, hogy...

Mikor érdemes tesztelni, hogy ne fussak lukra?

Figyelt kérdés
6 hónapja szültem, még össze-vissza menstruálok. Közvetlenül menses után voltunk együtt a párommal, elkapott a hév minket, így nem védekeztünk. Viszont a nyák alapján pont volt peteérésem. Nem az érdekel, hogy hány százalék esély van az újabb babára, mert bár kicsit későbbre terveztük, de örülnénk ennek a variációnak is, hanem az, hogy mikor csináljam meg a tesztet. Gőzöm nincs, hogy mikor kéne legközelebb megjönnie, szülés óta volt 25 napra is és 42-re is. Tudjuk, hogy pontosan melyik nap volt az együttlét. Innen hány napot számolják? Szerintetek? Köszi a válaszokat! ;-)
2008. nov. 17. 11:27
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha az említett együttlét óta már eltelt kb 2 hét, tesztelhetsz... De ilyen össze-vissza ciklusnál ezt tényleg nehéz meghatározni, hogy mikor kéne tesztelni. Szerintem ne a legdrágábbat vedd a tesztek közül,és akkor még sokat nem is veszíthetsz! Van valami tüneted?
2008. nov. 17. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Egyelőre még csak a pocakom fáj, így kezdődött az előző babánál is. De az is lehet, hogy ezt még nem is vettem volna észre, ha nem figyelek magamra. Pont 10 nap telt el, úgyhogy akkor még türelmesen várom az esetleges többi tünetet mielőtt tesztelnék. Köszi ;-)
2008. nov. 17. 11:40
 3/4 anonim ***** válasza:
Az együttlét után max 3 héttel már a 99%-os valóságot fogja mutatni a teszt! :-)
2008. nov. 17. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! ;-)
2008. nov. 17. 16:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!