Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 9 hónapja (az utóbbi 4 hónap...

9 hónapja (az utóbbi 4 hónap itthon) nem jön össze a baba. Valami baj lehet?

Figyelt kérdés
Márciusban abbahagytam a gyógyszert, szinte azonnal beállt a ciklusom 32 napra. Hőmérőztem ovu teszteltem, de nem akart összejönni, végül úgy döntöttem 4 hónap fizetetlen szabira megyek, hátha a stresszes munkahely gátolja a beágyazódást vagy valami... Sajnos így sem sikerült, a szabi letelt és 2 hét múlva pedig vissza kell mennem dolgozni, nagyon szomorú vagyok. Rutinvizsgálaton voltam ahol minden rendben volt, de bővebb vizsgálatot 1 év próbálkozás után végeznek... :((
2008. nov. 17. 11:23
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Érdemes lenne a párodat is kivizsgálni, mert lehet hogy vele van baj. Egyébként 9 hónap sikertelen próbálkozás ugyan nagyon rossz lehet, de messzemenő következtetéseket nem kell belőle levonni. Lehet, hogy egyszerűen eddig nem volt szerencsétek, de pár hónapon belül sikerül.
2008. nov. 17. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudok semmi biztatót mondani, mi 5 hónapja próbálkozunk. Nekem azt mondják, a görcsös akarás az ok!

Menj vissza dolgozni, s próbáld könnyedébben felfogni a munkahelyi dolgokat is!

Sok sikert! Kitartás!

(Az első babám első próbálkozásra összejött, ez meg nem akar megfoganni! Ne aggódj, sikerülni fog, csak idő kérdése!)

2008. nov. 17. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Amint ezen az oldalon olvashatod,nagyon sok nő küszködik a te problémáddal.A terhesség nem úgy jön,mint az a nagykönyvben meg van írva!Bújjatok össze a pároddal sokat,és hagyd a fenébe a hőmérőt,ill. az ovulációs teszteket.Én is nehezen estem teherbe ,és mégis van 4,5 év alatt 2 gyerekem.Sztem ez nem rossz arány!
2008. nov. 17. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat...
2008. nov. 17. 12:47
 5/5 anonim ***** válasza:
a rutin vizsgálaton néztek vérvizsgálatot?hormonvizsgálatot?
2008. nov. 17. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!