Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miért van menszesz szerű...

Miért van menszesz szerű hasfájdalmam peteérést követő nap óta egyfolytában minden nap?

Figyelt kérdés
Nagyon korainak tartom és nem értem miért van ez a tompa fájdalom egyfolytában.Clostilbegytet szedtem,nagyon nem várom hogy megjöjjön 24.-én.Volt már valaki hasonló helyzetben?Még mindíg van egy hét addig és idegesít ez a fájdalom.Van valaki esetleg aki ilyet érzett és közben terhes volt?
2008. nov. 17. 10:10
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha már a peteérés napjától fáj a hasad, akkor nincs összefüggés a két dolog között. Beágyazódás előtt nem nagyon lehet tünete a terhességnek. Az pedig peteéréstől számítva legalább 4-5 nap. Ettől persze még lehetsz terhes, csak szerintem a kettő között nincs összefüggés.
2008. nov. 17. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Vagy már most inkább olyan ez a fájdalom,mintha fellenék fázva,pedig nem.
2008. nov. 17. 11:08
 3/3 anonim ***** válasza:
Azt mondom várd meg, hogy kimaradjon! Ez tényleg nagyon korai tünet lenne. Persze az is lehet, hogy a peteérésed nem is akkor volt, amikor gondoltad... Szóval itt még túl bizonytalan minden, teszt pedig még nem mutatna ki semmit. Türelem! És nagyon ne éld bele még magadat semmibe! Ráérsz majd akkor, ha látod a két csíkot! :)
2008. nov. 17. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!