Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Volt közöttetek valaki, aki...

Volt közöttetek valaki, aki már elkönyvelte magának, hogy "na, ebben a hónapban sem jött össze a baba", és nagy meglepetés érte?

Figyelt kérdés
a ciklusom 26. napján vagyok, már 3 hónapja próbálkozunk, de ezidáig még nem jött össze a csöppség. mindent bevetettem: ovu teszt, hőmérés...viszont most sincs semmi tünetem, mégcsak a cicik sem fájnak...
2010. júl. 16. 10:40
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Szia én 4.-hónap után vagyok igy, ebben a hónapban már nem is törödtem a baba kérdéssel mert uj munkahelyem van, meg a párommal megbeszéltük hogy várunk egy kicsit. 2.munkanapom reggelén teszteltem pozitívat hát alig hittem el mondtam magamban, hogy ilyen nincs na ezt hogy fogom megmagyarázni az uj főnökömnek.Most 5hetes vagyok és nagyon boldog:)Kivánom hogy sikerüljön nektek is!!!!
2010. júl. 16. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

köszi mindenkinek a hozzászólásokat, a történeteket és a bíztatást is és gratulálok mindenkinek akinek sikerült, akinek pedig nem, annak csak MÉG NEM...ebben mostmár biztos vagyok; ígértem jelentkezem, hát tessék:


http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__teherb..

:)

2010. júl. 19. 11:20
 13/15 anonim ***** válasza:
Szia utolsó vagyok ,bizony én is látom a 2csíkot :) Gratulálok!!!!
2010. júl. 19. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
épp gondoltam rád. én is látom, gratulálok :)
2010. júl. 20. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Mennyit szültél azota? kérdésedben fiu vagy kislány lett?
2021. aug. 24. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!