Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Volt közöttetek valaki, aki...

Volt közöttetek valaki, aki már elkönyvelte magának, hogy "na, ebben a hónapban sem jött össze a baba", és nagy meglepetés érte?

Figyelt kérdés
a ciklusom 26. napján vagyok, már 3 hónapja próbálkozunk, de ezidáig még nem jött össze a csöppség. mindent bevetettem: ovu teszt, hőmérés...viszont most sincs semmi tünetem, mégcsak a cicik sem fájnak...
2010. júl. 16. 10:40
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

én :)

tegnap történt az eset. de már itt eldicsekedtem sokszor, na megteszem még1* :)


szóval: nagyon nem hittem benne, nem is éreztem semmit, csal a szokásos menstruáció előtti dolgokat. eztán elegem lett, mondtam magamban, hogy nem bírom ezt a feszültséget. inkább tesztelek egy negatívat, csak legalább azt tudjam biztosra.

és az állam is leesett, szinte egyből kezdett kijönni a második csík és egyértelmű 2 csíkos lett.

azóta se tértem teljesen magamhoz :)

2010. júl. 16. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
úristeeeeeeeen...nagyon gratulálok :) hány naposak a ciklusaid, melyik napon teszteltél?
2010. júl. 16. 10:50
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

és nekünk is 3. hónap, dettó ugyanez, ahogy te is le írtad.

szóval ne add fel, sok mindenkinek ilyenkor még tünete.

2010. júl. 16. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

a ciklusaim általában hosszabbak 35-36, de 42,49 is volt :(

viszont ebben a hónapban, ha nem lett volna baba, akkor egy szabályos 28 napos ciklus lett volna (ovu teszt miatt tudom. néha szokott lenni 28 napos ciklusom, de ritka. lehet, hogy emiatt sikerült ebben a hónapban a baba, mert minden körülmény ideális volt)

2010. júl. 16. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
és köszönöm a gratulációt! :)
2010. júl. 16. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
hát ez idáig egy tündérmese, ahogy leírtad, jó helyre került az a babácska :) szép terhességet kívánok és sok örömöt Nektek...de kérlek, drukkooooooolj :)
2010. júl. 16. 10:58
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
drukkolok és jelentkezz, hogy hogy alakultak a dolgok. hétfőn rádnézek majd, hátha tudsz már valamit :)
2010. júl. 16. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Én is így voltam. Ugyanúgy fájt a mellem és a hasam, mint menstruáció előtt. El is könyveltem, hogy nem sikerült és végül mégis pozitív lett a teszt. Ami nem volt szokványos menzi előtt az állandó álmosság és éhség érzet. De ebből nem gondoltam, hogy baba miatt van.
2010. júl. 16. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

10:53

Szia!

Most nagyon örülök amit írtál,mert mindenhol azt írják,mondják,hogy 35 napnál hosszabb ciklusnál már biztos hogy nincs peteérés,vagy ovuláció.Erre itt pedig sokszor olvasom,hogy ilyen hosszú cklusokkal teherbe estek.Nekem is sajnos 38-42 napos az átlag,de van hogy 58-64 napra is 'elcsúszik'egy évben kétszer.

2010. júl. 16. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Hát én már elkönyveltem magamban 80%-ban hogy nem sikerült,de még nem jött meg...remélem nem sokára én is örülhetek veletek...
2010. júl. 16. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!