Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ma nagyon fájt a bal petefészk...

Ma nagyon fájt a bal petefészkem és pont a balban van egy 20mm es tüsző. Ez a 14. ez peteérés vagy cyta lesz?

Figyelt kérdés
a dokim péntreken modta hogy 20mm es tüszöm van ami 48 orán belül kilöködik.de ma reggel nagyon fájt a petefészkem és később elis mulét de még mindig nincs nyálkám. max ma kelene peteérésemnek lennie de még nemvolt mert se nyálka és reggel pont a bal petefészkem féjt. a dokim nemadott tüszörepesztő szurit mert nekem mindig kitud jönni magátol. clostit szedtem. lehet cysta lesz belőle azért fájt vagy ez normális?
2008. nov. 16. 19:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Teljesen normális. Én nem szedtem soha semmilyen peteérést serkentőt, spontán volt mindig peteérés-tüszőrepedés, de olyankor annyira begörcsöltem néha, hogy "kutyább" volt mint a menstruációs fájdalom. Nyálka meg nem mindenkinek kíséri a tüszőrepedést. Szerintem azt érezted.
2008. nov. 16. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha te sem és a doki sem tudja,akkor szerinted ki lehet ennek megmondhatója?
2008. nov. 16. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
én csak azoktol kérdem akik már éreztek ilyet és tudnak valami ujat mondani.
2008. nov. 16. 21:50
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Ezzel én is így voltam, amkor nem szedtem a fog.gátlót. Első hónapban ,amikor abbahagytam olyan fájdalmaim voltak, hogy elmentem az orvoshoz, azt hittem kiszakad a petefészkem . Aztán mondta, hogy ez egy peteérési folyamat, jó kis tüszőrepedés és hasonlók. Persze mivel előtte jó régóta szedtem a gyógyszert nem voltam ezekhez a fájdalmakhoz hozzászokva. Ezerszer erősebb volt ,mint menstruációkor. De szerncsére már a gyógyszer abbahagyása után egyből volt peteérésem minden riogatás ellenére :) .Amikor megjött meg szinte semmi fájdalmam nem volt.Szóval tudom milyen ez a fájdalom. Én majd egy hétig kínlódtam vele. De szedhetsz rá fájdalomcsillapítót, ha nagyon fáj.

2008. nov. 17. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!