Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 20. napon volt a pém, ma...

20. napon volt a pém, ma vagyok a 32. cn, ma reggel negatív lett a tesztem. Reménykedhetek még, hogy terhes vagyok? Lehet, csak még korai volt a teszt?

Figyelt kérdés
Tüneteim: Hányingerem van, hőm is fent van még, a mellbimbóm érzékeny.
2008. nov. 16. 11:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia. Szerintem korai volt a teszt. Ha nem jön meg akkor tesztelj! Én a pém után vagyok 14 nappal, de csak nagyon halványan lett pozitív a reggeli teszt, így még én sem vagyok benne biztos. Az jó ha fent van a hőd, de még 2 napod van a nem vártig. De természetesen van esélyed! Szurkolok!!
2008. nov. 16. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia! 12 nappal a pé után még nekem is negatív volt a teszt, kb. a 19. napon lett erős a csík. A hő jó ha fenn van, hányinger még korai ilyenkor,de mondjuk ezt is egyéni, kinek-hogy.
2008. nov. 16. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat
2008. nov. 16. 15:09
 4/4 anonim ***** válasza:
NE GÖRCSÖLJ ENNYIRE!EGYSZER TERHES LESZEL,HIDD EL!!!!!
2008. nov. 16. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!