Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ma reggel teszteltem egy...

Ma reggel teszteltem egy nagyon-nagyon-nagyon halványat. Nem is merem elhinni hogy ez pozitív. Ha veszek egy Clearblue-t akkor az már erősebb lesz? Márha ez tényleg baba. A pé-m 14 napja volt.

Figyelt kérdés
Tünet nem sok: derékfájás, menzis fájdalom (nem erős) ez a mindjárt megjön érzés és már egy hete rohanok a wc-re hogy megnézzem...
2008. nov. 16. 09:14
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Már egy hete meg kellet volna jönni akkor teszteltem egyet,nekem akkor is még halvány volt a két csík!Úgyhogy szerintem türelem a "két sötété csíkig"!
2008. nov. 16. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Várok akkor még, legalább is megpróbálok. De nagyon kíváncsi vagyok hogy baba van-e.
2008. nov. 16. 09:35
 3/13 anonim ***** válasza:
Mivel teszteltél? Mert a CL érzékeny és szerintem egyértelmű választ adna,ha nem túl érzékeny teszt volt amit csináltál. óvakodj a maria momed teszttől.nekem 4x hazudott.az 5.re a párom pisilt és erősebb volt a pozitív jelzés.. :) :(
2008. nov. 16. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
One Steppel, ami 25-ös. Reggeli vizeletből.
2008. nov. 16. 09:45
 5/13 anonim ***** válasza:

pedig az is egy megbízható tesz!! :))

2.válaszoló.

2008. nov. 16. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
vagyis teszt!
2008. nov. 16. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Remélem! De éppen hogy csak látni. Pedig eddig egyértelműek voltak a negatív tesztjeim, és az is fura hogy már 1 hete érzem a menzis dolgokat, pedig max 2-3 nappal előtte szoktam.

Nincs mit tennem, várok, és azért veszek egy másik tesztet. Remélem azért bíztatóak a "jeleim".

2008. nov. 16. 10:20
 8/13 anonim ***** válasza:

Szia!

Azért majd írd meg a másik teszt eredményét, mert az a halvány csík ,azért csak egy halvány pozitív teszt :) !!!

2008. nov. 17. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Mindenképp megírom ha csináltam újat! Köszi a választ! :)
2008. nov. 17. 20:27
 10/13 anonim ***** válasza:

Szia!

Elég sok idő eletelt, csináltál tesztet? Miújság?

2008. nov. 23. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!