Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogy működik a pg/53? Aki...

Hogy működik a pg/53? Aki használja, írjon véleményt!

Figyelt kérdés
Van olyan aki használja ezt az ovu mikroszkópot? Amikor páfrányos akkor az egész kép az vagy csak itt-ott? Megmondom őszintén én nem tudok különbséget tenni! :(
2008. nov. 15. 21:27
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem bevált, bár eleinte azt hittem nem működik helyesen, mert mindig mensi előtt, alatt és utána pár napig volt páfrányos. Aztán kiderült, hogy igaza volt, mensi alatt sikerült a baba! :) Én reggeli nyál mintából néztem, és pé-kor az egész kép páfrányos volt. Sokáig kell hagyni száradni, legalább fél óra. Az sem mindegy mennyi minta kerül rá, mert ha túl sok, akkor száradás után kivehetetlen a kép. Természetes fénynél nem tudtam használni, de bármelyik lámpa felé fordítva nagyon szép, tiszta képet kaptam. A lencsék összenyomásával tudod élesíteni a képet. Sok siker hozzá! :)
2008. nov. 15. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szia! Én 1 hete vettem egyet. Kapásból páfrányt mutatott. Igaz, hogy reggelente vagy buborékot, vagy vegyeset mutatott, de napközben, meg este páfrányt. Állítólag a reggeli eredmény a hihető. Én csak azon csodálkozom, hogy akkor miért írják, hogy bárhol, bármikor ellenőrizhető a peteérés... Ja, és még csak annyit, hogy ma megjött (ömlök), és most is gyönyörű páfrányt mutatott... Pont az előbb néztem. Szóval, számomra elég érdekes...
2008. nov. 17. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!